Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Цінова політика а агропромисловому комплексі

Сумська обласна універсальна наукова бібліотека ВІТтЕР
Сумська обласна універсальна наукова бібліотека ВІТтЕР 19 ноября 2019 в 12:24
В умовах ринкової економіки ціна має ключове значення для всіх господарюючих суб’єктів. Вона виступає основним джерелом інформації, необхідної для прийняття господарських рішень. За останні роки відбулися значні зміни в порядку формування цін на продукцію сільського господарства. Особливістю ціноутворення цієї продукції є те, що ціна, яка склалася в точці перетину попиту і пропозиції, не завжди відшкодовує витрати агровиробника. Звідси на окремі види продукції вводиться державне регулювання ціни або державна підтримка. До ключових напрямів державної цінової політики слід віднести: власне цінові, антимонопольні, інтеграційні, інноваційні, моніторингові та законодавчі заходи.
14 листопада 2019 року в Департаменті агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації День фахівця «Цінова політика в АПК» був присвячений цим та іншим питанням. Для фахівців сільськогосподарського виробництва та керівників фермерських господарств були підготовлені консультації, фахові поради щодо формування максимальних цін на агропромислову продукцію та реалізації її у найбільш сприятливі періоди маркетингового року - на основі аналізу попиту і пропозиції аграрного ринку України та Сумської області.
Прес-огляд «Ціновий фактор у розвитку сільськогосподарського виробництва» провідного бібліографа відділу документів з природничих і аграрних наук обласної наукової бібліотеки був зосереджений на інформації для фахівців АПК з актуальних питань організації агропромислового виробництва:
• де завжди можна отримати цікаву інформацію про інноваційні підходи в господарській діяльності;
•  про участь у  симпозіумах, бізнес-форумах;
•  як налагодити ділові контакти  з партнерами та ін.


 
0
Комментариев
0
Просмотров
200
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.