Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Високі технології - в ортопедичні устілки

Блоги, Сучасний Медичний Центр «ORTHO»
24 февраля 2018 в 13:11
Вираз «ортопедичні устілки» чули, мабуть всі. Можливо у когось складеться враження, що такі устілки показані тим, хто вже має певні проблеми з ногами. Втім, це тільки частина правди.
Отже, що таке ортопедичні устілки? Це вироби з певним рельєфом, що вкладаються у взуття, завдяки чому стопи підтримуються в правильному положенні. Щоб дійсно досягти такого ефекту устілка має бути тільки індивідуальною. У Сумах такі виготовляють у Сучасній Ортопедичній Майстерні.
«Наші стопи насправді витримують великі навантаження. І чим важча людина, тим більші ці навантаження. Стопи контактують з опорними точками, сприяють стійкості і розподіляють навантаження на інші частини опорно-рухового апарату. При тривалій ходьбі, заняттях спортом, стоячій роботі відбувається перенапруження стоп, розвиваються патології. Серед них: плоскостопість, вальгусна деформація великого пальця, яку в народі ще називають «кісточками», пошкодження сухожіль і навіть втомні переломи», - говорять спеціалісти Сучасної Ортопедичної Майстерні.
Конструкція ортопедичних устілок – це цілий високотехнологічний всесвіт. Вони включають в себе: зону перекату, супінатор, поглиблення під п'яту, метатарзальну подушечку, клин під п'яту, хлястик. І все це має бути індивідуальним за розмірами, висотою. У Сучасній Ортопедичній Майстерні такі устілки виготовляються на сучасному обладнанні, яке програмується безпосередньо під виготовлення саме вашої устілки. Програма прописується індивідуально під кожен окремий випадок і тільки після консультації лікаря-ортопеда.
Правильно підібрані устілки забезпечать м'язам, суглобам і кісткам ніг узгоджену роботу і захист від перевантажень.
Для замовлення індивідуальних ортопедичних устілок в Сучасній Ортопедичній Майстерні запишіться на прийом до лікаря-ортопеда в ортопедичний салон на Іллінській, 10 зателефонувавши за номерами: +38 095 902 76 03, +38 068 784 69 01, 0542 77 80 88.
Більше інформації про у Сучасну Ортопедичну Майстерню можна знайти на фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/ortho.sumy/. На сторінці можна також поспілкуватися із спеціалістами Майстерні і отримати відповіді на додаткові питання, що вас цікавлять.
0
Комментариев
0
Просмотров
2619
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.