Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Гусари зникли – «шпори» залишились

Блоги, Сучасний Медичний Центр «ORTHO»
28 февраля 2018 в 23:22
Давно пройшли ті часи, коли сумські гусари хвацько підганяли своїх коней шпорами. Сьогодні ж «шпори», якщо і з’являються, то вже не на взутті, а на п’ятках і вони зовсім не сприяють пришвидшенню руху. А скоріше навпаки.
Плантарний фасциїт або, як кажуть у народі, п’яткова шпора — це розростання кісткової тканини в області п’яти, що має вигляд конуса або вістря, спрямованого від кістки вниз. При ходьбі цей кістковий виступ тисне на м’які тканини п’яти, викликаючи сильний біль. Ця проблема лікується, але лікування потребує, крім часу, ще й наполегливості. І цей час при сучасному ритмі життя не завжди є, та й навряд кому дадуть лікарняний на весь час лікування. Отже, потрібно вчитися жити з цим, і терпіти біль?

У Сучасній Ортопедичній Майстерні радять не терпіти біль. Життя навіть із п’ятковою шпорою може бути повноцінним. І головне – для цього не потрібно надзусиль. Носіння спеціальних ортопедичних устілок допомагає впоратися з цією проблемою.
Ортопедичні устілки при п'ятковій шпорі підтримують п'яткову кістку в піднятому положенні. Під п'ятою в устілці є амортизуюча вкладка, яка дозволяє знизити тиск шпори на м'яку тканину ноги при ходьбі і зменшити ступінь болю.
Втім, спеціалісти Сучасної Ортопедичної Майстерні застерігають не купувати подібні устілки на сумнівних сайтах – бажаного ефекту не отримаєте. Для того щоб устілка дійсно діяла, вона має бути тільки індивідуальною. Виготовлять її тільки після консультації лікаря-ортопеда, на основі висновків якого буде написана програма для обладнання на якому ці устілки виготовляють. В Сучасній Ортопедичній Майстерні готову устілку підгонять безпосередньо під ваше взуття. І п’яткова шпора не заважатиме вам ходити!
Для замовлення індивідуальних ортопедичних устілок в Сучасній Ортопедичній Майстерні запишіться на прийом до лікаря-ортопеда та 3D сканування в ортопедичний салон на Іллінській, 10 зателефонувавши за номерами: +38 095 902 76 03, +38 068 784 69 01, 0542 77 80 88.
Довідатись більше інформації про Сучасну Ортопедичну Майстерню, а також поспілкуватися із її спеціалістами і отримати відповіді на додаткові питання, що вас цікавлять, можна на фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/ortho.sumy/
7
Комментариев
0
Просмотров
1137
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.