Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Плоскостопість – не вирок

Блоги, Сучасний Медичний Центр «ORTHO»
21 марта 2018 в 16:54
Бурхливий ритм життя змушує сучасну людину багато часу проводити на ногах, бо ж потрібно встигнути скрізь, а то й бути одночасно в двох місцях. І ми ж таки примудряємося це робити! Але всі ці еквілібри не минають безслідно для здоров’я, адже при цьому значно зростає навантаження на ноги, що іноді призводить до розвитку плоскостопості - поширеної патології, при якій склепіння стопи стають плоскими.
Втім на таку деформацію можуть впливати й інші фактори, серед яких вроджена аномалія будови стопи, наслідки перенесеного рахіту або поліомієліту, велика маса тіла, носіння незручного взуття, неправильно зрослий перелом після травми. Обов’язково потрібно звертати увагу на те, як формується стопа у дітей і дуже важливо відкоригувати її до 15 років. Інакше ця проблема залишиться у дорослому віці, і виправити її буде важче. При плоскостопості відчувається перевтома м'язів при ходьбі, набряклість, тяжкість і біль в ногах викликають досить відчутний дискомфорт. Плоскостопість вкрай негативно позначається на роботі всього опорно-рухового апарату і призводить до його передчасного зносу.
Але не все так печально, і плоскостопість не вирок наголошують у Сучасній Ортопедичній Майстерні. Ортопедичні устілки при плоскостопості можуть значно полегшити стан людини, що має деформовану стопу. Такі коригуючі вироби покращують в ногах кровообіг, усувають відчуття тяжкості в нижніх кінцівках, знижують навантаження на суглоби і хребет, забезпечують стійкість при русі, а діти, батьки яких вчасно помітили проблему і звернулися до спеціалістів, взагалі можуть позбутися плоскостопості. Безумовно, при виборі ортопедичних устілок необхідно враховувати індивідуальні особливості будови стопи кожної людини, а отже устілка має бути індивідуальною. Таку вам виготовлять у Сучасній Ортопедичній Майстерні.
Для замовлення індивідуальних ортопедичних устілок у Сучасній Ортопедичній Майстерні запишіться на прийом до лікаря-ортопеда в ортопедичний салон на Іллінській, 10 зателефонувавши за номерами: +38 095 902 76 03, +38 068 784 69 01, 0542 77 80 88.
Довідатись більше інформації про у Сучасну Ортопедичну Майстерню, а також поспілкуватися із її спеціалістами і отримати відповіді на додаткові питання, що вас цікавлять можна на фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/ortho.sumy/
16
Комментариев
0
Просмотров
5357
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.