Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Що врятує «дітей асфальту» від втоми?

Блоги, Сучасний Медичний Центр «ORTHO»
05 февраля 2018 в 16:40
Біль, важкість у ногах, а як наслідок, втома, стають супутниками життя багатьох сучасних людей. Хтось скаже, що це ж нормально, коли у кінці робочого дня ноги «гудуть», адже темп життя «дітей асфальту» такий стрімкий: доводиться і ходити багато, а сум'янам тепер з підвищенням тарифів на проїзд у маршрутках, певно, доведеться ходити ще більше, б’ючи ноги об асфальт, буває доводиться і взуватися в не зручне взуття (жінки цим особливо грішать), а ще є й робота, що передбачає багатогодинне стояння…. Тобто причин болю в ногах, здавалось би у здорових людей, маса.

Втім, фахівці Сучасної Ортопедичної Майстерні впевнені, що жити без болю в ногах може значна частина людей. Тут знають спосіб як допомогти тим, хто до кінця дня насилу тягне ноги додому. Секрет, насправді, доволі простий. Для того, щоб ваші ноги не боліли потрібно правильно розподілити навантаження на стопу.

Допомогти в цьому можуть ортопедичні устілки. Але не ті, що їх пропонують на китайських сайтах, зроблені за певним шаблоном і розраховані на середньостатистичну стопу. Врешті-решт, ваша стопа аж ніяк не середньостатистична – вона особлива і єдина у своєму роді, а отже, вам потрібні устілки зроблені спеціально для вас з урахуванням всіх анатомічних особливостей саме вашої ступні, ваги і навіть особливостей взуття, яке ви зазвичай носите і способу вашого життя.

У Сучасній Ортопедичній Майстерні вас огляне лікар-ортопед, сучасний 3D сканер відсканує ваші ніжки і вкаже на точки, що їх потрібно відкоригувати за допомогою устілок. Далі всі дані передаються на виробництво, де на спеціальному обладнанні, запрограмованому на виробництво устілок саме для вас, їх виготовлять.

До речі, саме виробництво в Сумах наразі є найсучаснішим в Україні. Такою якістю роботи і матеріалів інші подібні майстерні похвалитися не можуть.

Для замовлення індивідуальних ортопедичних устілок в Сучасній Ортопедичній Майстерні запишіться на прийом до лікаря ортопеда-травматолога в ортопедичний салон на Іллінській, 10 зателефонувавши за номерами: +38 095 902 76 03, +38 068 784 69 01, 0542 77 80 88. І вже через 5 днів ви, вклавши свої «чарівні» устілки у взуття, «літатимете» забувши про втому ніг.
 
12
Комментариев
0
Просмотров
2217
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.