Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

У вас одна нога довша за іншу

Блоги, Сучасний Медичний Центр «ORTHO»
30 марта 2018 в 11:51
Вираз «у вас одна нога довша за іншу» жінки інколи чують у якості компліменту, втім для когось це може бути і діагнозом.
Стан, коли одна нога коротша за іншу, медики називають синдромом короткої ноги. Найчастішою причиною такої аномалії є перекіс таза. Наслідки такої патології можуть бути дуже серйозними, якщо не звертати на неї уваги. Навіть різниця в 3-4 мм провокує викривлення хребта, порушення положення тазу і неправильний ріст. Якщо вчасно не розпочати лікування, то захворювання буде прогресувати, що призведе до нерівномірного навантаження на міжхребцеві диски. Надалі це спровокує скручування тазу, сколіоз, що в свою чергу може призвести до грижі дисків, дегенеративних змін хребців, остеохондрозу, радикуліту. Перекіс таза провокує болі в шиї, що віддають у плечі, руки, внаслідок чого виникають проблеми з верхніми кінцівками. У групу ризику автоматично потрапляють люди після 50-річного віку. Це пов’язано з природним старінням організму, руйнуванням кісткових тканин.
Зазвичай виявлення аномалії не викликає труднощів. Наприклад, можна звернути увагу на довжину штанини, коли людина стоїть: коли одна довше іншої, або п’ята при ходьбі наступає на одну з них, то висока ймовірність наявності захворювання. При виявленні такого стану у дітей необхідно терміново звертатися до лікаря, бо в подальшому порушиться постава, виникнуть болі.
Для лікування стану, при якому одна нога коротша за іншу в першу чергу знадобляться ортопедичні устілки, які називаються компенсаторними. Їх виготовляють виключно індивідуально після консультації лікаря-ортопеда у Сучасній Ортопедичній Майстерні і доволі швидко – на сучасному обладнанні із новітніх матеріалів.
Індивідуальні устілки вироблені спеціалістами Сучасної Ортопедичної Майстерні допоможуть стабілізувати положення хребта і стоп, розвантажать ділянки хребта, що піддаються надмірному навантаженню, дозволять їм відновитися. При значній різниці в довжині ніг застосовуються не тільки компенсаторні устілки, але і супінатори. Це дозволить виправити поставу, розвантажити хребет і стопи. До супінаторів і устілок людина звикає певний час. Незначний дискомфорт може спостерігатися приблизно протягом кількох тижнів. Але після цього стан поліпшується, втома ніг настає значно пізніше, ходити стає набагато комфортніше, практично відсутній дискомфорт у спині та ногах.
Для замовлення індивідуальних ортопедичних устілок у Сучасній Ортопедичній Майстерні запишіться на прийом до лікаря-ортопеда в ортопедичний салон на Іллінській, 10 зателефонувавши за номерами: +38 095 902 76 03, +38 068 784 69 01, 0542 77 80 88.
Довідатись більше інформації про Сучасну Ортопедичну Майстерню, а також поспілкуватися із її спеціалістами і отримати відповіді на додаткові питання, що вас цікавлять можна на фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/ortho.sumy/
15
Комментариев
0
Просмотров
15101
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.