Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Що спільного між «Сумитеплоенерго» і «Сумижитло»?

Блоги, Олег Медуниця
08 апреля 2013 в 16:24
Обидва - «жуліки»: приховують видатки, дерибанять кошти сумчан.
Після круглого столу з енергетиками і години безуспішного пошуку звітів «Сумитеплоенерго» на усіх можливих сайтах (Леонід Пляцук стверджував, що фінзвіт в Інтернеті у вільному доступі) я написав депутатське звернення до директора цієї контори з проханням надати інформацію про витрачені кошти за 2 минулі роки. У відповідь «чесний» і «відкритий» орендатор Сумської ТЕЦ, як і «Сумижитло», ввічливо запропонував громаді і депутату, якого вона обрала, «йти лісом»:«З прийняттям Закону України «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності», із змінами і доповненнями, внесеними Законом України від 2 жовтня 2012 року № 5406-VI, починаючи з 2013 року ТОВ «Сумитеплоенерго» буде здійснювати закупівлі товарів, робіт і послуг, з урахуванням цього Закону та оприлюднювати інформацію про закупівлю у порядку встановленому Законом України «Про здійснення державних закупівель.» - йдеться у листі.

В око впадає кілька «дрібниць».

По-перше, згаданий Закон про здійснення закупівель прийнятий 24.05.2012 р. і набрав чинності 17.06.2012 р. А відтак звіт про витрати треба було публікувати ще за останній квартал 2012 року і відповідно за перший квартал 2013. Зміни, внесені до Закону 2 жовтня 2012, аж ніяк не змінюють (вибачте за каламбур) цей Закон. Більше того, вони жодного стосунку не мають до мого звернення. Я посилався на частину 1 ст.4, а у якості змін до неї просто додали ще один пункт – дев’ятий.

По-друге, не надавати запитувану інформацію на звернення народного депутата України - як мінімум нахабство, як максимум – злочин (порушено ЗУ «Про статус народного депутата України»).

Виникає питання: куди йдуть гроші сумчан. Розбиратися буду «асабіста». Найближчим часом опублікую результат.
4
Комментариев
1
Просмотров
2439
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Комментарии

Очень интересно ,какие тайны скрывает «Сумытеплоэнерго»? Где зарыты наши денежки ? Сколько переплатил каждый сумчанин за тепло ?Какие схемы вывода денежных ресурсов применяются ? Кто истинная ,,крыша,, теплового бизнеса? Надеюсь получить скорый ответ.Спасибо. И ещё , осветите ,пожалуйста, вопрос модернизации котельной за 80 миллионов USD, который подымает Минаев.