Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Останнім часом про що не пишу, найчастіше виходить про Мінаєва

Блоги, Олег Медуниця
01 апреля 2013 в 17:38
Сьогодні міський голова оголосив про нове кадрове призначення у міськраді. Начальником відділу логістики Сумської міської ради без конкурсу призначено Геннадія Гризодуба.  Ну, призначено так призначено - має право. Глянув на фото – обличчя здалося знайомим. О, згадав!  Цей чоловік намагався зірвати мою зустріч з виборцями Роменського мікрорайону під час парламентської виборчої кампанії.  Він голосно кричав,  намагався не давати мені говорити.  Досі пам’ятаю його «істошний вопль»: «Пацани в Афганє уміралі, а ти!»

Who is Mr. Gryzodub?

У 2008 році Геннадій Гризодуб  - член Партії регіонів, займається міськими перевезеннями на маршруті №4 разом з нинішнім депутатом міської ради, перевізником Ігорем Перепекою. Саме ці перевізники перші самовільно підняли проїзд з 1,5 до 2 грн., за що їх АМКУ і покарало штрафом у розмірі 17 000 грн. на брата.

Якось не по-європейські вчинив наш міській голова. Людину, яка має безпосередній стосунок до ринку перевезень, не має профільної освіти,  призначив посадовцем, покликаним контролювати  і регулювати цей ринок. На очевидний конфлікт інтересів він увагу не звернув. Чому? Я думаю, причина очевидна. Це є наслідком аншлюсу Партії регіонів і промерської партії «Рідне місто».
5
Комментариев
0
Просмотров
1092
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.