Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Міська ритуальна служба КП "Спецкомбінат" надає мешканцям м. Суми наступні послуги

Спецкомбінат, КП, міська ритуальна служба
22 марта 2017 в 11:57
Якщо вже трапилось лихо в сім'ї...
   
Коментує директор КП "Спецкомбінат" Євген Короткевич:
   
- Смерть близької людини - завжди тяжка година для всієї родини, коли лихо, скорбота та біль втрати віднімають всі сили. Саме в цій ситуації родичам померлого доводиться займатися рішенням питань, пов'язаних з організацією та проведенням поховання.

Оформлення та отримання необхідних документів, реєстрація смерті, виділення місця для поховання, вибір та придбання предметів ритуальної належності, спеціального автотранспорту, які нерідко є важливою проблемою для родичів померлої особи.

Якщо у Вас в родині вже трапилось лихо, потрібно не панікувати, а в першу чергу зателефонувати до чергової частини Національної поліції м. Суми за номером 102 і швидкої допомоги 103 (або дільничного лікаря) та повідомити їм про факт смерті.

У разі смерті людини за місцем її проживання без ознак насильницької смерті або підозри на таку, за наявності диспансерного спостереження за хворим, а також смерті людини віком понад 60 років, на місце події обов'язково виїжджає лікар та працівник Національної поліції м.Суми, які констатують факт смерті, проводять зовнішній огляд трупа, потім працівник Національної поліції м.Суми складає висновок щодо ненасильницької смерті людини за місцем проживання, а лікар видає свідоцтво або довідку про смерть людини. В цьому випадку особа може замовити в КП "Спецкомбінат" спеціалізовану службу (тел.62-85-55) для перевезення тіла померлого (померлої) в морг.

У разі смерті людини з ознаками насильницької смерті чи підозри на таку або встановлення таких фактів під час попереднього огляду трупа людини за місцем її проживання на місце події негайно виїжджає слідчо-оперативна група Національної поліції м.Суми за участю судово-медичного експерта, які проводять огляд померлої людини та викликають спеціалізовану службу КП "Спецкомбінат" для подальшого безкоштовного перевезення тіла померлого (померлої) в морг. В цьому випадку довідка про смерть видається після проведення судово-медичної експертизи.

Ритуальна служба КП "Спецкомбінат" утворена Сумською міською радою для організації та проведення поховання померлих мешканців територіальної громади в м. Суми.

Тому після виклику поліції та лікаря для вирішення усіх питань реєстрації, організації та проведення поховання звертайтеся за телефонами 62-88-54 з 730 до 1900 моб. 050-285-15-36 (цілодобово) в ритуальну службу КП "Спецкомбінат".

Послуги, які надає ритуальна служба КП "Спецкомбінат":

- оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання;
- ознайомлення з виконавцями ритуальних послуг (суб’єктами господарювання), з якими КП "Спецкомбінат" укладено договір – за тел. 62-88-54 з 7:30 до 19:00, моб. 050-285-15-36 (цілодобово);
- доставка померлого з дому в морг (тел. 62-88-55, цілодобово);
- реєстрація, облік померлих та їх поховань на кладовищах м.Суми;
- надання послуг спеціалізованими автокатафалками (з моргу до дому та до місця поховання);
- доставка ритуальної атрибутики;
- безкоштовне виділення місця для поховання на 13-ти кладовищах міста (у випадку проведення поховання на діючому кладовищі, також можливе оформлення броні);
- видача свідоцтва про поховання;
- копка та засипання могил на 13-ти кладовищах міста;
- надання всіх видів ритуальних послуг;
- благоустрій місць поховання;
- агентські, консультаційні послуги;
- послуги організатора з проведення ритуалу;
- реалізація предметів ритуальної належності (труна, вінки, корзини, дерев’яні хрести та таблички);
- безоплатне поховання осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особливі трудові заслуги перед Батьківщиною та учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні;
- виготовлення та встановлення намогильних споруд (пам’ятників) усіх видів;
- видача дозволу на монтаж та демонтаж намогильних споруд;
- реєстрація встановлених намогильних споруд.

З усіх питань звертайтеся за адресою;
ритуальна служба КП "Спецкомбінат"
м. Суми, вул. Лебединська, 5 т. (0542) 62-88-54, моб. 050-285-15-36 (цілодобово).


R

0
Комментариев
0
Просмотров
4422
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.