Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

ТОВ “Агробізнес ТСК” - високі врожаї, родючі землі та щасливі люди

Топ-50 - 2016: результати Рейтингу найкорисніших та найважливіших людей Сумщини та їх справ за 2016 р.
ВС 03 марта 2017 в 16:20
Сьогоднішні досягнення аграрного підприємства Роменщини ТОВ “Агробізнес ТСК” беззаперечно можна вважати одними з кращих в Сумській області. Товариство є лідером з вирощування овочевих культур та картоплі

Розвиток господарської діяльності підприємства відбувається за пріоритетними напрямами вирощування картоплі та овочів столового набору. За 12 років свого існування ТОВ “Агробізнес ТСК”, використовуючи метод натурального ведення фермерського господарства, перетворилось на сучасне аграрне підприємство, що відповідає євростандартам. Це товариство забезпечує Сумську область і всю Україну екологічно чистою продукцією вищого ґатунку через великі мережі супермаркетів “Еко”, “АТБ”, “Фоззі”. Продукцію підприємства покупці завжди можуть впізнати за фірмовим фасуванням. Саме на полях цього підприємства вирощують високопродуктивний сорт картоплі Тоскана, з якого виготовляють відомі всій Україні чіпси. Його врожайність сягає 1 тис. центнерів з га!

Це потужне аграрне підприємство залишається лідером з вирощування зернових культур у Недригайлівському районі. Вмілі руки спеціалістів обробляють більше 5 тис. га землі. Керівник і фахівці “Агробізнес ТСК” постійно працюють над поліпшенням родючості ґрунту, підвищенням урожайності та економічним розвитком господарства. Підприємство повністю забезпечене потужною технікою для проведення комплексу робіт від оранки, обробітку до збирання й транспортування врожаю, що полегшує роботу та примножує результати праці.

Для збільшення прибутковості виробництва було збудовано нове зерносховище. Запроваджено виробництво посівного матеріалу картоплі для невеликих фермерських господарств. Щоб зберегти свіжість та якість вирощених на полях овочів, ТОВ “Агробізнес ТСК” побудувало сучасні овочесховища, де свіжість капусти, моркви, буряка чи картоплі успішно зберігається до нового врожаю. Наразі функціонує картоплесховище на 3 тис. т та найсучасніше овочесховище, розраховане на зберігання 10 тис. т врожаю. Вже працюють 4 овочесховища місткістю 17 тис. т, де використано принцип напільного зберігання. Ці високотехнологічні споруди, оснащені всім необхідним кліматичним устаткуванням, що забезпечує належні температурний і вентиляційний режими.

Один з видовищних і влучних проектів, який успішно реалізувало підприємство, — зрошувальна система для вирощування овочів на відкритому ґрунті площею 750 га. Це надсучасний комплекс, в який було закладено мільйони іноземних інвестицій, який дозволяє вирощувати стабільно високі врожаї овочів, не дивлячись на засушливі погодні умови нашого регіону. Чотири дощувальних агрегати завдовжки 400, 450, 450 і 550 метрів виробництва США дозволили тільки за перший рік своєї роботи збільшити удвічі врожайність картоплі.

У планах керівника підприємства Геннадія Свірського - не тільки вирощування овочевих та зернових культур, а ягід і фруктів. У перспективі тут з’явиться сад, а згодом - переробний завод, де виготовлятимуть натуральні джеми без барвників. Вся продукція підприємства сертифікована і проходить перевірку у сумських лабораторіях. “Для мене це питання принципове, адже нашу продукцію споживає вся країна, а конкуренція дуже серйозна”, - зазначає керівник.

Контакти ТОВ “Агробізнес ТСК”:
Сумська обл., Недригайловський р-н, с. Сакуниха, ул. Рябова, 105
тел. (05455) 5-88-05, тел./факс (05455) 5-89-10


ІД

3
Комментариев
0
Просмотров
939
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.