Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

“Урожайна країна” — лідер з врожайності

Топ-50 - 2016: результати Рейтингу найкорисніших та найважливіших людей Сумщини та їх справ за 2016 р.
ВС 02 марта 2017 в 17:34
Як, заручившись новітніми технологіями для ведення агробізнесу, створити успішне, врожайне, надсучасне підприємство, точно знають спеціалісти ТОВ “Урожайна країна”.

Адже рослинницьке підприємство “Урожайна країна” — це 7 років успіху в аграрному секторі. Сьогодні воно має одні з найкращих врожаїв зернових культур по Україні, молодий та досвідчений персонал, точне землеробство і надсучасні технології, які постійно оновлюються, вивчаються та впроваджуються у роботу.

Керівництво підприємства та кожен з його працівників присвячує себе своїй справі на повну, дбаючи про процвітання та розвиток. За словами виконавчого директора ТОВ “Урожайна країна” Андрія Гнелицього, їм вдалося зібрати професійний молодий і амбіційний колектив, середній вік аграрія на їхньому підприємстві не досягає і 25 років, кожного року всі працівники проходять навчання для підвищення свого професійного рівня. Без розвитку неможливо досягати намічених цілей і бути лідером галузі.

Рослинницьке підприємство “Урожайна країна” було створене в червні 2010 року. Наразі воно здійснює свою діяльність на території Сумської області. Основний напрямок роботи — це вирощування зернових культур для виготовлення комбікормів. Тому найбільше уваги у товаристві приділяється саме обробітку землі та підтримці її врожайності. Фахівці товариства тримають руку на пульсі останніх інновацій у сфері сільського господарства для того, щоб йти в ногу з часом, але на крок попереду від конкурентів. Кожного власника паю турбує питання про виснаження землі. Для ТОВ “Урожайна країна” постійність — це кредо в роботі, господарство збирається працювати тут не один рік, і саме тому висока якість ґрунтів така необхідна для якісного та плідного господарювання. Чимало уваги приділяється дослідженню та аналізу ґрунту, підтримці його врожайності. Важливим кроком у цьому напрямку стало впровадження точного землеробства, що дозволяє мінімізувати витрати насіннєвого матеріалу, зекономити ресурси та вносити добрива лімітовано у кожний рядок. На підприємстві зібраний світовий досвід лідерів аграрної галузі.

В обробітку знаходяться землі, розташовані на території Роменського, Недригайлівського, Липоводолинського, Сумського, Буринського та Білопільського районів. Господарство має у своєму складі вісім структурних підрозділів та зерноочисний комплекс потужністю сушіння зерна 40 т/год., очищення — 50 т/год. Земельний банк товариства складає більше 32 тис. га. Для ТОВ “Урожайна країна” головною метою є покращення та розбудова інфраструктури сільської місцевості, а також добробут її мешканців. Кожного року підприємство допомагає сільським громадам в реконструкції водогонів, ремонті доріг, проведенні газопроводів та освітлення, ремонті шкіл та лікарень. “Сьогодні села знаходяться у депресивному стані. Ми готові підтримувати мешканців,  надаючи їм роботу, вкладаючи кошти у розбудову інфраструктури, взамін очікуємо бажання та відгуки, підтримку наших ініціатив та появи нових пропозицій від мешканців, - говорить Андрій Миколайович. - Головним нашим капіталом все ж залишається земля. Агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт”, до складу підприємств якого входить  товариство “Урожайна країна”, оголосив покращення ґрунтів першочерговим пріоритетом 2017 року. Таким чином ми встановлюємо підвалини успішного господарювання на десятиліття, адже зацікавлені в довготривалих перспективах розвитку”.

ТОВ “Урожайна країна” сумлінно та вчасно сплачує податки до всіх державних та місцевих бюджетів, на території, де здійснює свою діяльність. Це сприяє розвитку сіл, міст та районів. Сума сплачених податків за час роботи зросла від 20 млн до 50 млн грн. в рік. З часів створення товариства орендна плата зросла з 3 до 7%, а протягом 2017 року планується її підвищення до 8,3%. Кожен орендодавець у скрутній життєвій ситуації може звернутися до ТОВ “Урожайна країна” за допомогою.

ТОВ "Урожайна країна"
Сумська обл., м. Ромни, вул.Сумська,5Е
+38(05448)5-77-16

www.ur-kraina.com.ua

Фото 1: Польові досягнення. ТОВ “Урожайна країна” - лідер з вирощування зернових в Сумській області

Фото 2: Соціальна сфера. Товариство вкладає кошти у розвиток сіл, міст та районів

R

0
Комментариев
0
Просмотров
1259
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.