Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

СНАУ: найкрасивіша в Україні

Вища школа, спецпроект
ВС 29 ноября 2011 в 17:04
Ксенія Блюмська зі СНАУ виборола почесний титул першої віце-міс України

Українські дівчата вважаються найкрасивішими, українські студенти – найкмітливішими, а український народ – найталановитішим. Тобто українські студентки найкрасивіші, найкмітливіші та найталановитіші в світі. А що буде, якщо найкращих студенток зібрати разом? Відповідь проста – вийде наймасштабніший конкурс «Краси, кмітливості та таланту СтудМіс України».
«СтудМіс» не схожий на жоден інший конкурс, який проводиться в Україні. По-перше, для того щоб стати СтудМіс України, недостатньо бути лише красивою або розумною – дівчина має гармонійно поєднувати всі три складові: красу, кмітливість та талант. По-друге, в «СтудМіс» немає жодних кастингів. Для того щоб стати СтудМіс України, треба вибороти титули СтудМіс ВНЗ та СтудМіс області, тому потрапити до фіналу випадкова дівчина не може. По-третє, «СтудМіс» - конкурс дуже прозорий. За вибором компетентних суддів слідкують глядачі конкурсу.
Ксенія Блюмська - гордість нашого університету. Після перемоги на регіональному конкурсі України вона отримала почесний титул першої віце-міс України.
1
Комментариев
0
Просмотров
2015
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.