Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

СНАУ: Інтернаціональний СНАУ

Вища школа, спецпроект
ВС 29 ноября 2011 в 17:03
Студенти СНАУ, що приїхали з Нігерії, прийняли участь в міському флеш-мобі “Чисте місто — живи чисто”
27 жовтня у виші відсвяткували День незалежності Туркменістану

Сумський національний аграрний університет починаючи з цього року став «інтернаціональним». Іноземці все частіше обирають для навчання виші нашої країни. Не став виключенням і наш університет, де з цього року навчаються студенти з Туркменістану, Туреччини, Іраку, Азербайджану, Тунісу, Лівану, Гвінеї, Росії, Білорусі, Нідерландів та Нігерії. Враховуючи це, студентське самоврядування Сумського НАУ організувало святкування днів незалежності країн, чиїх діаспор в університеті найбільше, а саме - Нігерійської та Туркменської діаспор.
Вітаючи громадян Нігерії з Днем незалежності, проректор з науково-педагогічної та міжнародної діяльності Микола Олександрович Соколов підкреслив, що адміністрація СНАУ робить все для того, щоб кожен іноземний студент почувався в нашому університеті комфортно, адже молодій людині важко опинитися так далеко від рідної домівки, у чужому, незвичному мовному та культурному середовищі. «СНАУ радо приймає гостей з інших країн, у тому числі і з сонячного Туркменістану» - зазначив Микола Олександрович.
27 жовтня в СНАУ відсвяткували День незалежності Туркменістану, оскільки з цього року у нас навчаються туркменські студенти. У молодіжно-розважальному центрі відбувся святковий концерт, на якому номери художньої самодіяльності представили і українські, і туркменські студенти. Цікаво було також переглянути коротенький фільм про столицю Туркменістану – прекрасне місто Ашгабат.
Ще раз вітаємо всіх туркменських студентів з Днем незалежності!
0
Комментариев
0
Просмотров
1751
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.