Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

У Сумах показали виставу «Долина щастя»

ВС 29 марта 2019 в 13:00
25 березня у Сумській обласній науковій універсальній  бібліотеці напередодні Дня театру була продемонстрована вистава «Долина щастя» у виконанні дітей з особливими потребами Сумської спеціальної загальноосвітньої  школи,  які займаються у театральній студії «Art–Барвінок». Її керівницею є Ірина Глобенко. На моніторі проникливо та чуттєво читався сюжет вистави про те, як знайти своє справжнє щастя, по мотивам казки «Аладін». Розпочала її дивовижна східна музична композиція, під яку на сцену вийшли Аладін і Жасмін у неймовірних, блискучих і яскравих костюмах. А потім із глечика з’явився Джин, який у нагороду за своє звільнення розповів головним героям, як знайти дорогу до країни, де живе щастя. На шляху до неї Жасмин і Аладін зустріли шаха, який щастям вважав лінощі; принцесу Будур, для якої воно полягало у любуванні собою і заняттями танцями; Алі – Бабу, який вважав себе щасливим від того, що має сундук скарбів, які ховав від усіх та остерігався, що їх вкрадуть. Наприкінці своєї подорожі герої зустріли Шахерезаду, яка розповіла їм казку про країну, де живе щастя та вказала дорогу до неї. Нею виявилася рідна країна, що є домівкою для Аладіна і Жасмін, повернутися до якої і є справжнім щастям. Весь спектакль супроводжували яскраві, східні танці, які майстерно і натхненно виконали актори студії. 

Загалом вистава пройшла у творчій, душевній атмосфері та зібрала вщент переповнену залу глядачів. Вона подарувала кожному з присутніх справжнє щастя і стала прикладом того, як радіти життю та радувати і надихати людей своєю творчістю. Привітати студійців в цей день прийшли учні КУ Сумської спеціалізованої школи №2, які були запрошені на виставу і виготовили для акторів власними руками маленькі сердечка на східний манер, щоб теж поділитися краплинками свого щастя творчості,  а також подарували солодощі. Крім того, поздоровив їх і Сумський клуб «Країна друзів».  По завершенню вистави було анонсовано про те, що 2 квітня об 11 годині у приміщенні Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться відкриття виставки До дня аутиста, на якому відбудеться флешмоб від  театральної  студії  «Art –Барвінок».
  
Ірина Глобенко, керівниця театральної студії «Art –Барвінок»:
«Нашій театральній студії у травні цього року буде 15 років. В ній зараз займається 15 дітей, з третього по десятий клас. Колектив дипломант і лауреат багатьох фестивалів та конкурсів для людей з особливими потребами, які проходили у містах Києві, Львові, Запоріжжі, Луганську, Донецьку, Одесі, Червонограді Львівської області, пгт. Срібне Чернігівської області, Хуст Закарпатської області, Сумах і Сумській області. Крім того, не один раз приймали участь у Сумському міському театральному конкурсі серед загальноосвітніх шкіл, на якому отримували  призові місця. До того ж займаємося пантомімою і у лютому з номером «Геометрія» посіли 2 місце у дистанційному фестивалі «Пізнайко збирає друзів» (м. Київ). У травні плануємо взяти участь у Сумському обласному інтеграційному фестивалі «Веселковий розмай», а також у фестивалі «Веселка» (м. Суми) та в червні у фестивалі у місті Одеса. Кожного року ми ставимо нові вистави за сценаріями  по мотивам казок і легенд. А з тих, що раніше могли побачити глядачі: «Аліса в країні чудес», «Пітер Пен», «Червоні вітрила», «Вище радуги», «Снігуронька», «Синя птиця» та інші».

Підготувала: Анастасія Літвіненко

0
Комментариев
0
Просмотров
2739
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.