Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Сумський художник видав книгу оповідань (Фото)

Наташа Акулова 23 февраля 2018 в 15:00

"Під зоряним дахом ночі"  - саме так назвав свою книгу художник монументально-декоративного мистецтва, живописець, член Національної спілки художників України, а з недавнього часу і письменник Микола Жулінський.На презентацію зібрались митці міста і поціновувачі творчості Жулінського-художника. А вже після закінчення заходу, більшість зійшлася у думці, що тепер будуть слідвкувати за іншою стороною мится - письменницькою.

«Книга «Під зоряним дахом ночі» -  гарний засіб від поганого настрою, який щоденно навіює на нас невтішна сіра буденність. Можливо, познайомившись з її героями: художниками, мистецтвознавцями, вчителями, викладачами вузів, музейними працівниками, представниками владних структур та звичайними людьми, з якими доля зводила протягом багатьох років, люди подивляться на світ іншими очима і переконаються, що, незважаючи ні на що, життя прекрасне в усіх його проявах», – говорить автор.

Відзначимо, що вісі ілюстрації до оповідань художник виконав сам.Вашій увазі уриков з «Рожевий туман»

Ну, хто мені скаже, чиї батьки хочуть, щоб їхні діти, коли виростуть, стали п’яницями? Звичайно, жодні. Володіні батьки також не хотіли, щоб він, їх первісток, радість, гордість і надія, став п’яницею. Вони мріяли: він виросте, здобуде престижну професію і стане порядною людиною.
Але після того, як мама одного разу намалювала кольоровими олівцями у Володіному зошиті красиве зелене дерево, доля розпорядилась по-своєму. Володя почав малювати.Зачарований витвореним мамою дивом, він ніби прикипів до олівців. Малювання настільки йому сподобалось, що мрія стати художником цілком заполонила маленьку душу хлопчика. Батьки, довідавшись про прагнення дитини, не на жарт перелякались, так як вважали, що всі художники п’яниці і, звичайно, не бажали, щоб їхній син пов’язував своє життя з такою непевною професією.
Але як кажуть у народі – біда одна не ходить. У Володі, крім цієї заповітної мрії, виникла ще одна, не менш важлива за першу, а можливо, й важливіша. Він обов’язково хотів навчатись в Одесі…

 
48
Комментариев
0
Просмотров
13399
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.