Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Концерт поп-рок гурту «Дні наче кома» відбувся у Сумах

ВС 11 декабря 2018 в 14:57
9 грудня у Агенції промоції «Суми» відбулося незвичайне концертне дійство у стилі поп – рок, яке подарував гурт «Дні наче кома»,   фронтментом якого є  Наталя  Кіктенко (Лія Бардок).  Група  представила  яскраві пісні, наповнені філософським сенсом, які створювалися протягом 10 років творчості. Кожна з них,  як  окрема сповідь автора присутнім на вечорі,  в якій вона розповідає музичну  історію,  розкриваючи свою душу і даруючи всім частину її тепла.  Так пісня  «Леді бізнес»   закликає кожного в погоні за статками не втратити головний сенс життя, а композиція «Я малювала до Бога» наповнена душевності, тепла, камерності, щирості та світла і є особистою посвятою Богові лідера гурту Наталії Кіктенко.  Є в репертуарі групи і  курйозні та кумедні пісні. Серед них:  «Поліціантам»  і «Заміжня»,  а також неймовірна феєрично – танцювальна композиція з латинськими нотками «Джеймс Бонд».  В  ході творчого вечора прозвучало багато пісень, присвячених друзям і знайомим лідера гурту. Цікавим є те, що тексти та музика всіх композицій написані безпосередньо фронтментом гурту Наталією Кіктенко. Загалом всі пісні були виконані українською мовою. Кожна з них легка, динамічна, драйвова, ритмічна, цікава, весела, емоційна, відверта, запальна, яка запрошує до танцю та дарує приємні враження, а також   наповнена ніжністю почуттів  і  поглядів автора  на життя . Всі композиції різні,  але їх поєднує одна складова – кохання.  В цілому в ході концертного дійства прозвучало більше 10 пісень, розрахованих на різну цільову аудиторію.  Родзинкою вечора став  анонс від фронтмента  гурту  Наталії Кіктенко  про те, що у лютому місяці наступного року відбудеться концерт групи, присвячений  10 річчю її творчості, а також планується випуск альбому  гурту "Дні наче кома".  Акустичний    поп  - рок  концерт   пройшов у  феєричній і піднесеній атмосфері  і зібрав повну залу поціновувачів творчості  цього неймовірного та самобутнього гурту.

Нам вдалося поспілкуватися  з  фронтментом групи "Дні наче кома" Наталією Кіктенко (Лією Бардок)  та взяти у неї інтерв’ю.

Яка головна мета та ідея   Вашого  концерту?
Н.К.:
Головною метою та ідеєю є познайомити присутніх з нашою творчістю.Чому Ваш  гурт має назву "Дні наче кома"?
Н.К.:
Насамперед це - красива назва, а якщо дивитись глибше, то кожний розуміє по-різному: кома в сенсі граматичного знаку, що означає продовження, або кома, як самозабуття, тобто до чого у кожного лежить душа.

Якими  емоціями Ви хотіли поділися з сумчанами на даному концерті?
Н.К.:
Щирими емоціями хотіли б поділитися.

Розкажіть про гурт, як він створювався, хто в нього входить,  кому належить ідея його створення?
Н.К.:
Наш  гурт створений майже 10 років тому,  у лютому наступного року у нас буде творчий ювілей . Склад гурту Іван  Бобок –  Кахон (ударні), Сергій  Саглай  (бас – гітара) і Наталя Кіктенко (вокал і гітара). Ідея створення групи виникла, як зазвичай на кухні. Спочатку в її складі був ще один гітарист – мій   дядько  Олексій. Отже, ідея створення гурту належить йому і нам.В якому музичному напрямку Ви працюєте?
Н.К.:
Ми працюємо у музичному напрямку поп – рок.

Хто є автором музики  і пісень та як вони народжуються?
Н.К.:
Це мої власні пісні, які народжуються у моїй голові і проходять через моє серце, після чого ми даруємо їх аудиторії.

Про що найбільше Вам  подобається писати пісні?
Н.К.:
  Життя різноманітне: ми любимо, горюємо, радіємо. Власне саме цьому я присвячую свої пісні.

За який проміжок створювалися представлені пісні?
Н.К.:
 За весь період творчості. Крім того, на концерті прозвучать три моїх нових пісні, а також будуть виконані пісні, написані мною в минулі роки,  але у сучасній обробці.Скільки часу йшла підготовка до концерту?
Н.К.
: Як гурт ми вирішили повернутись до своєї творчості два з половиною місяці  тому і саме стільки готувались до цього концерту.

Хто надавав допомогу при підготовці до концерту?
Н.К.:
Даний концерт ми підготували власними силами.

Чи є у Вас музичні альбоми, де можливо знайти Ваші пісні?
Н.К.:
Музичний альбом перебуває в процесі створення. Саме цим ми займаємось в теперішній час. А наші пісні можливо знайти і послухати в Інстаграмі  та  Фейсбуці на сторінці  гурту «Дні наче кома» або у Фейсбуці на сторінці Наталії Кіктенко, а також  Інстаграмі на сторінці Наталії Кіктенко (Лії Бардок).

Що Вас надихає на написання пісень?
Н.К.:
На написання пісень мене надихає  життя.Чи  виникали  складності при підготовці до концерту і які?
Н.К.:
 Як у любому творчому процесі  при підготовці до концерту виникали труднощі, але було і натхнення.

Чи  вперше проходить Ваш концерт у Агенції промоції «Суми», де найчастіше Ви  виступаєте?
Н.К.:
 Наш концерт  в Агенції промоції «Суми» проходить  вперше. Раніше ми виступали на всіх концертних площадках і  заходах, куди нас запрошували.

Яку музику Ви полюбляєте, хто є Вашими улюбленими виконавцями?
Н.К.:
 Дуже любимо слухати якісний контент, будь - то джаз, класика чи популярні композиції або рок,  за винятком металу, тобто музика або подобається, або ні.

Для якої аудиторії Ви створюєте Ваші пісні, кому вони є найбільш  цікавими?
Н.К.:
Насамперед я пишу свої пісні для тієї аудиторії і тих людей, які цінують щирість.Які  Ваші плани на майбутнє, що нас чекає найближчим часом від гурту "Дні наче кома"?
Н.К.:
 Насамперед  запис пісень, для того, щоб люди мали доступ до нашої творчості  не тільки на концертах – це наші найближчі плани. Крім того, у лютому місяці наступного року сто відсотків відбудеться концерт, який присвячений 10 річчю створення гурту "Дні наче кома".

Чи будуть відбуватися Ваші концерти і в інших містах, окрім Сум?
Н.К.:
Ми дуже на це сподіваємось і плануємо виступити з концертами  і в інших містах.

Підготувала: Анастасія Літвіненко
40
Комментариев
0
Просмотров
3028
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.