Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

До Дня працівників суду України в Господарському суді Сумської області відкрилась персональна виставка Галини Коротун «Розпис шовку»

ВС 17 декабря 2018 в 17:56
Автор виставки Галина Коротун, начальник відділу аналітичної роботи суду вже кілька років поєднує відповідальну посаду із творчим захопленням. З 2015 року вона навчається в авторській студії «Батик» Тетяни Суркової, її роботи брали участь у виставках студії, а це її перша персональна виставка.Виставка у Господарському суді

На відкритті виставки голова Господарського суду Сумської області Олена Резніченко підкреслила, що в колективі суду працюють не лише висококласні професіонали своєї справи, а й творчі, обдаровані особистості.

За допомогою спеціальної фарби, воску, спеціальних інструментів трубочка для резерву та чайнтінг - на шовкових полотнах народжуються красиві орнаменти, які захоплюють тендітним поєднанням і переходами кольорів.

Галина Коротун ділиться своїми враженнями: «Не всі знають, чим я займаюся, і вибрала цю назву, таку узагальнену, щоб люди зрозуміли, що це шовк. Тому що деякі, дивлячись, кажуть, що це за тканина, а що це таке, а вже з назви буде зрозуміло, що це розпис шовку».Галина Коротун

Тетяна Суркова, вчитель Галини Коротун із розпису шовку, розповіла: «Галина прийшла до нас 4 роки тому, вона тоді не розуміла, що таке батик і що з ним робити. Але вона людина цілеспрямована і вміє працювати, тому за 4 роки вийшла на великі розміри, це - теж складно, і сміливо. Вийшла на персональну виставку. Вона опанувала техніку холодного батику, зараз підкорює техніку гарячого батику. У неї все виходить».

На виставці представлено 10 робіт, які виконані в стилі техніки гарячого та холодного розпису. Квіти, їжачки ( як називає автор виставки «єжуванчики»), рибки, фрукти стали головними персонажами шовкових полотен. Всі роботи виконані яскравими фарбами. Як розповідає Галина Коротун, це для того, аби створити неймовірну творчу атмосферу до свята, як колективу суду, так і відвідувачам.Галина у складі творчого колективу

Юлія Джепа, суддя-спікер Господарського суду Сумської області: «Світ художника – це внутрішній світ взагалі цієї людини й мені здається, що ці картини показують, що наша Галина є ніжною, молодою, красивою жінкою, крім того, що вона дійсно є працівником суду і великий фахівець».

Ольга Кулібаба, керівник апарату Господарського суду Сумської області: «Ми бачимо красиві тендітні розписи шовкової тканини, з неймовірним та чарівним поєднанням ніжних барв. В цьому випадку, мистецтво – це улюблена справа, яка, як струна, бринить, наповнюючи життя особистості та оточуючих сенсом та красою. Цю традицію ми плануємо продовжувати й надалі, та дивувати вас творчим потенціалом наших працівників!» .

Виставка Галини Коротун «Розпис шовку» у Господарському суді Сумської області триватиме до Новорічних свят.

Джерело: Господарський суд Сумської області
9
Комментариев
0
Просмотров
12301
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.