Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

У Сумах модернізують механічну модель Кота у чоботях

ВС 21 июля 2020 в 16:20
Реставраційними роботами візитівки Сумського дитячого парку «Казка» керуэ асистент кафедри прикладного матеріалознавства і технологій конструкційних матеріалів Павло Руденко.

До благодійної акції допомоги Сумам у відновленні інфраструктурних пам’яток долучились також студенти факультету технічних систем та енергоефективних технологій Ігор Дермельов, Владислав Підопригора та Ярослав Сичов.

Як повідомила в.о. завідувача кафедри прикладного матеріалознавства і технологій конструкційних матеріалів Оксана Гапонова, на кафедрі набув розвитку науковий напрямок – створення композиційних матеріалів та технології їх отримання.

Концепцію скульптури майстри СумДУ не мінятимуть. На прохання ініціатора реставрації вони відновлять окремі частини механічної моделі – голову та капелюх, а також прикрасять її новими, яскравими атрибутами, доречними для казкового персонажа – стрічкою і пером.

Павло Руденко розповів, що при модернізації Кота застосовуються нові матеріали, більш стійкі до атмосферного впливу, ультрафіолету та вологи.
44
Комментариев
0
Просмотров
882
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.