Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

#Вечір пам’яті поета Віталія Меланича

людмила яценко
людмила яценко 29 июня 2021 в 14:11
26 червня у актові залі Сумської обласної наукової бібліотеки пройшов вечір пам’яті «Все стається так, а не інакше» сумського поета, голови літературно-мистецького клубу «Грань» і керівника студії «Літера» Віталія Меланича.
З вуст його колег по перу лунали чудові поетичні рядки з третьої нової книги «Пороги», яка вийшла у 2021 році та автор не встиг її презентувати.
Про творчий шлях поета розповіла поетеса Богдана Гусак. Також вона презентувала на загал нову пісню-посвяту Віталію Меланичу.
Відеофільм «Життя, як ріка» присвячений пам’яті товариша, не залишив ні кого у залі без сліз скорботи.
Звучала не тільки поезія, а й пісні на слова автора.
Поет-гуморист, член НСПУ, Григорій Єлишевич влучно підмітив, що на вечорі-пам’яті зібралися справжні однодумці, друзі по цеху, тому серед присутніх немає байдужих до поетичних перлин автора, у яких відчуваються невичерпна доброта, уміння любити й віддавати, що є рідкісним даром у наш час.
По завершенню зустрічі учасники висловили думку, що світлі спогади про Віталія Прокоповича будуть сильнішими за смерть. Він назавжди залишиться у серцях друзів, як прекрасний сім’янин, вірний товариш, енергійний керівник, відвертий і відданий справі літератор.


 
0
Комментариев
0
Просмотров
1072
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.