Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

ЛАКЕЙСЬКА ЄВРОПА

Хайнрих Штайн
Хайнрих Штайн 20 октября 2011 в 09:34
Я люблю Росію. Особливо нафту і газ. Я люблю Європу. Особливо гроші. Я люблю Україну, особливо свободу. Більше в неї нічого немає. І, власне, за свободу — не за нафту, не за гроші — і вмирали наші предки. І, власне її — свободу — ми прагнемо поміняти на ці самі нафту та гроші. Вступ до Євросоюзу є метою нашої зовнішньої політики. Євросоюз справді виділяє доволі значні кошти для підтримки своїх слабких членів. Проте, щоб одержати ці кошти, вони змушені відмовитись від власної історичної долі, розчинитися.
Слово "Європа" викликає в пересічній українській голові цілу низку асоціацій — Бонапарт, Бісмарк, готичні собори, лицарські замки, місія білої людини, цивілізація. Ми хочемо інтегруватися в Європу XIX століття — а її вже нема. Всі ці асоціації поставте на полицю книжкової шафи і забудьте.
Сьогодні Європа — це хороші музеї і чисті ватерклозети. Європа давно вже не творить історію. За останні п'ятдесят років єдина історична подія — це введення євро.
Історію творять Америка, південно-східна Азія, ісламський світ. Європа не здійснює експансії. Вона сама є об'єктом експансії. Мечетей там будують значно більше, ніж церков. Слово, навіть не Буша, а якоїсь Кондолізи Райс, важить більше, ніж слова всіх разом узятих європейських президентів, прем'єр-міністрів, монархів та ієрархів.
Ми хочемо сидіти за одним столом із панами, а доведеться довіку жити в лакейській. Тому, що нинішня нова Європа — це дуже багата... лакейська, з притаманними подібному закладу мораллю та манерою поведінки. Нам у Євросоюзі пропонують бути лакеями лакеїв.
Жінка, якщо вона достатньо тверезомисляча і прагматична, може віддаватися чоловікам за гроші і цим забезпечувати собі непоганий рівень життя. А коли вона свавільна та ідеалістична, то буде відмовляти чоловікам, капризувати, сидячи без грошей. Проте колись-таки ця жінка зустріне неймовірне, шалене кохання і, можливо, народить героя.
Якої долі ви хотіли б для своєї доньки? А для Вітчизни?
(авторство не моє)

 
-1
Комментариев
2
Просмотров
1135
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Комментарии

Чим більше в країні стає порядку - тим менше в неї лишається свободи.

Цитата:
Я люблю Україну, особливо свободу. Більше в неї нічого немає.

Это Вы Тимошенко с Луценко расскажите. И Штайну, который пишет под ником, потому что ничего не боится, кроме того, чего боится. И Обкому и А А...