Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

VIII Всеукраїнська літня Школа адвокації «Несумна Школа в Сумах»: третій день

Сумська обласна універсальна наукова бібліотека ВІТтЕР
Сумська обласна універсальна наукова бібліотека ВІТтЕР 02 июля 2021 в 10:45
1 липня, після ранкової підзарядки, продовжила роботу  VIII Всеукраїнська літня Школа адвокації для бібліотекарів.
Спочатку школа мандрувала Україною, це був маршрут «Від Краматорська до Хмельницького», під час якого керівники Краматорської центральної міської бібліотеки для дітей імені О. С. Пушкіна, централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади та центральної бібліотеки Чемеровецької територіальної громади Хмельницької області поділилися цікавим досвідом співпраці з громадами.
Народний депутат України Олексій Гончаренко здійснив включення із сесії Верховної Ради і розповів про мережу Гончаренко центрів в Україні.
Школа здійснила подорож і Сумщиною. Під час маршруту «Суми – Шостка» заступниця директора Шосткинської міської ЦБС Світлана Портянко та завідувачка Слоутської філії Березівської територіальної громади Галина Ковальчук розповіли про створення у своїх закладах сучасних відкритих просторів нового формату.
Урок 3 «Планування адвокаційної кампанії: підходи зі знанням справи»
провела Віра Загуменна, к. п. н., професорка Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, голова Секції з бібліотечно-інформаційної освіти ВГО Українська бібліотечна асоціація, тренерка з адвокації.
Сумські бібліотекарі підготували несумну вечірку.

 
0
Комментариев
0
Просмотров
1125
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.