Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

«Головний життєвий скарб людини –здоров’я»

Сумська обласна універсальна наукова бібліотека ВІТтЕР
Сумська обласна універсальна наукова бібліотека ВІТтЕР 05 апреля 2019 в 10:36
до Всесвітнього дня здоров’я

Сучасний світ відкриває перед нами великі можливості, - ми поспішаємо жити, не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про свій організм. Адже найголовніше в житті кожної людини – не достаток або положення в суспільстві, а здоров’я. Лише здорова людина відчуває себе щасливою, повноцінною особистістю і приносить користь суспільству. 
4 квітня  напередодні свята – Всесвітнього дня здоров’я -   відділ документів з природничих і аграрних наук запросив користувачів бібліотеки  на  перегляд літератури  «Головний життєвий скарб людини».
На ньому присутні познайомилися з  експонатами, що  стосувалися безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також побачили як шкідливі звички  можуть згубно  впливати на становлення особистості.
Користувачі познайомились з виданнями про  проблеми збереження екології і довкілля, про здоровий  спосіб життя, про лікарські рослини, про здоров’я дітей як запоруки здоров’я нації,  про методику арттерапії в зміцненні здоров’я людини, про корисну кулінарію та про  подолання шкідливих звичок у людини.
Формування здорового способу життя, туризм в житті людини надзвичайно зацікавили присутніх, а молодь зосередила свою увагу на книгах з розділу «Гаджети очима медиків».
Відвідувачі скуштували різноманітні напої приготовані на основі соків з овочів і фруктів.
А корисні для організму людини фрукти і овочі, вітаміни і мінеральні препарати були підготовлені працівниками відділу документів з природничих і аграрних наук.
З задоволенням присутні на перегляді скористалися  спортивними міні-тренажерами і знаряддями для зміцнення здоров’я та масажу.
Біля великої кількості представлених тренажерів – вагів, скакалки, диска здоров’я «Грація», різноманітних масажерів, особливо протицелюлітного у багатьох відвідувачів перегляду літератури виникало бажання поділитися цікавими, невідомими секретами схуднення.
Спеціалісти відділу сподіваються, що інформаційні матеріали  та наочні засоби, представлені на перегляді,  допоможуть і навчать наших відвідувачів більше дбати про своє здоров’я, берегти його, та спонукають їх до здорового способу життя.

 
0
Комментариев
0
Просмотров
342
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.