Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

«Пізнай себе – зрозумій іншого» - година толерантності

Светлана Антонова
Светлана Антонова 13 ноября 2019 в 15:54
     «Толерантність» – це здатність почути та зрозуміти іншу людину, наша терпимість стосовно ближнього. Найважливіша мета виховання толерантності полягає в утвердженні цінності людської гідності та недоторканості кожної особистості.
     Міжнародний день терпимості (толерантності) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада.
     Саме з цієї нагоди працівниками відділу періодичних видань для студентів ХНУВС було проведено годину толерантності «Пізнай себе – зрозумій іншого». Студентам була надана інформація про те, як пізнати самого себе, що цьому сприяє, розглянуто питання відношення видатних особистостей до цієї нагальної проблеми сьогодення, також була представлена література, яка є у фондах бібліотеки і формує якості самопізнання.
     Спілкування сприяло розумінню себе як особистості, усвідомленню своєї значимості у соціальному оточенні, умінню керувати своїм емоційним станом у будь - якій ситуації з урахуванням потреб та інтересів інших.


 
1
Комментариев
0
Просмотров
595
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.