Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

«Час обирати здоров’я»

Светлана Антонова
Светлана Антонова 04 февраля 2020 в 17:56
                                                                                                             Всесвітній день боротьби проти раку відзначається щорічно 4 лютого за ініціативою Союзу міжнародного контролю раку (UICC). Його метою є підвищення обізнаності людей про рак, як одного з найбільш тяжких захворювань сучасності, а також привернення уваги громадськості до його запобігання.             
       
     Яку загрозу він несе людству і чи існують способи уберегтися від цього страшного захворювання, профілактика та лікування – питання, які обговорювались на заході, який підготували та провели працівники відділу періодичних видань Сумської ОУНБ 4 лютого 2020 року.

     На тематичний вечір «Час обирати здоров’я» були запрошені науковці, практичні лікарі та всі небайдужі до цієї проблеми: лікар-хіміотерапевт, асистент кафедри онкології та радіології Юлія Москаленко, дипломований психолог, арт-терапевт Вікторія Ратеєва, психолог гематологічного відділення Сумської обласної дитячої лікарні Оксана Горшкова,  голова громадської організації «Батьки онкохворих дітей» Оксана Смоликова.

     Студенти-медики СумДУ та міських коледжів, які були запрошені на захід, отримали інформацію про правила, що можуть сприяти зниженню ризику виникнення онкозахворювань, ознайомлені з методиками  діагностики, профілактики та лікування раку  в Україні та за кордоном. Учасники переглянули анімаційні фільми: «Звідки з’являється рак» «Пусть никогда не умирают дети», «Поборов рак і повернувся до школи».

     Вечір сприяв вихованню культури ставлення до власного здоров’я, здорового способу життя та формуванню психологічного захисту до цієї проблеми.


Кальченко Валентина,
завідувачка відділом,
Сумська ОУНБ


 
4
Комментариев
0
Просмотров
287
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.