Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

УАБС НБУ — академія можливостей

Украинская академия банковского дела НБУ
20 мая 2015 в 10:12
Інна ШКОЛЬНИК, проректор з навчальної роботи ДВНЗ «УАБС НБУ»
Українська академія банківської справи – престижний заклад, ґрунтовні знання, упевненість у кар’єрі
Напередодні вступної кампанії кореспонденти «r» зустрілися із проректором з навчальної та науково-педагогічної роботи ДВНЗ «УАБС НБУ», доктором економічних наук, професором Інною ШКОЛЬНИК, аби дізнатися про здобутки і перспективи розвитку без перебільшення елітного вітчизняного вишу.   

«r»: Кращим вітчизняним вишем, котрий готує еліту, бездоганних фахівців банківської та фінансової справи, знавці-практики називають Українську академію банківської справи. У чому секрет стійкого успіху УАБС НБУ, чому всі лаври переможця – лише їй?

І.Ш.: Ми весь час були профільним навчальним закладом, який готував відповідальних фахівців для банківської системи України. Позатим спектр застосування професійних здібностей наших випускників значно ширший: це і бюджетні установи, і фіскальна служба, казначейство, великий і малий бізнес, страхові компанії, ну і банки, куди ж без них.

«r»:  Вже на старших курсах студентів УАБС НБУ охоче запрошують до роботи у провідні банки і бізнес, вважай, для молодої людини це хороша можливість отримати «перше робоче місце» і не тільки... У чому запорука ось такого успіху, поясніть як не конкурентам, то батькам цьогорічних абітурієнтів?

І.Ш.: Навчаючись у Академії, студентство має можливість під час практичних і лабораторних занять, у нашому навчальному банку чи підприємстві відпрацьовувати, скажімо, реальні операції. Зовсім недавно ми мали корисний експеримент – «онлайн-практику», розроблену і впроваджену нашим постійним партнером Приватбанком. Ні, не гру, а саме моделювання виробничої ситуації, з якою має справу банківський співробітник, спілкуючись із клієнтом. Ми весь час тримаємо зв’язок із роботодавцями: а які фахівці затребувані на ринку праці? із яким переліком компетенцій, професійних навичок? І звісно ж, реагуємо на кон’юнктуру ринку. 

Ми активно співпрацюємо із банками, підприємства, юридичними установами – кожного студента, згідно отримуваного фаху, забезпечуємо місцем практики. І тут талановиту, амбіційну й працелюбну молодь - придивившись, перевіривши у роботі, після схвальних відгуків - зачасти охоче запрошують на постійну роботу.

«r»:  За вікном не радянський час, коли впроваджувалась ідея «наставництва» майстрів над молоддю, нині усе вирішує жорстка конкуренція, принцип доцільності. Як Академії стає до снаги працевлаштувати буквально кожного свого випускника?

І.Ш.: Тут багато складових. Скажімо, ті банки, підприємства чи установи,  що прагнуть якісно оновлювати свій кадровий потенціал, насправді «відстежують» нашого хорошого працелюбного студента. Такий роботодавець зацікавлений у найліпшій підготовці студента, а для молодої людини це реальний шанс отримати перше робоче місце, перспективне кар’єрне майбутнє. І тут наші амбітні цілі абсолютно співпадають. Так, ми укладаємо і колективні, і індивідуальні угоди щодо наших вихованців, і варто зазначити, що Академія завжди на боці студента, дбає про його професійний комфорт і змужніння.

«r»:  Чи є ексклюзивні навчальні послуги, які надає УАБС НБУ, така собі «вишенька на тістечку» у швидкозмінному професійному світі?

І.Ш.:  Повсякчас прагнемо, щоб наші студенти отримували додаткові сертифікати щодо опанування важливих професійних навиків. Наприклад, на підтвердження засвоєної у стінах Академії програми Cisco Systems – однієї з найпотужніших у світі компаній, що спеціалізується у сфері високих технологій, або ж Міжнародної компанії SAS - провідного постачальника рішень та послуг у галузі бізнес-аналітики.  Такі сертифікати додають значних «плюсів» на майбутнє працевлаштування, і що важливо – не тільки у вітчизняних, але й у міжнародних інституціях.

Факультети і спеціальності в ДВНЗ «УАБС НБУ»:
Факультет банківських технологій :
- фінанси і кредит;
- міжнародна економіка;
- економічна кібернетика;
Факультет  обліково-фінансовий:
- фінанси;
- облік і аудит;
- управління фінансово-економічною безпекою;
Факультет юридичний:
- правознавство з економічним ухилом

В УАБС НБУ навчаються:
2 тис. студентів (1,5 тис. із них – на денній формі навчання)
Ліцензія на Держзамовлення -  395 абітурієнтів (бакалаврат)

УАБС НБУ – це потужна соціальна база: 
- 3 навчальні корпуси;
- 3 надсучасних гуртожитки;
- Легкоатлетичний манеж  і готель «Олімпійський»;
- Наукова бібліотека як інформаційно-освітня база і культурно-дискусійне середовище;
- 2 арт-галереї та виставковий атріум 

Українська академія банківської справи Національного банку України
40030 Суми, вул. Петропавлівська, 57
(0542) 665-001, (0542) 665-114

http://uabs.edu.ua

Ліц. АГ №5082094 вид. МОНмолодьспорт України від 19.10. 2011 р.

R

0
Комментариев
0
Просмотров
2003
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.