Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

На Сумщині успішно розпочато реалізацію програми мікрофінансування для малого бізнесу

ПриватБанк
17 мая 2016 в 09:23
У перші тижні за програмою КУБ в український бізнес уже інвестовано майже 16 мільйонів гривень. Більше мільйона гривень ПриватБанк допоміг зібрати сумчанам. Відразу активно зацікавилися унікальним для України бізнес-проектом міста: Суми, Ромни, Шостка, Охтирка та Липова Долина. КУБ від ПриватБанку вже допоміг 10-ти сумським бізнесменам, ще один - чекає на інвестиції.

Плюси КУБу

1). Кожен українець може вкласти власні кошти в розвиток національного бізнесу - допомогти підприємцям розвинути свою справу, а також заробити на такому “народному кредитуванні” гроші. Йти далеко не треба, адже інвестувати можна в магазин, в якому щодня купуєте продукти чи перукарню, де стрижетесь, улюблену кав’ярню з найкращими смаколиками, автосервіс на рідній вулиці чи будь-який інший об’єкт.

2). Сотні проектів зможуть розвиватися, в Україні з’являться тисячі нових робочих місць завдяки підтримці цього сервісу та гуртом вдасться побудувати процвітаючу державу.

3). Ви інвестуєте гроші в проект. Якщо набирається відповідна сума до зазначеної дати, ваші вкладення йдуть в обіг і починають приносити Вам дохід. Якщо суму не зібрано, ви можете забрати свої кошти в повному обсязі або інвестувати їх в інший проект. Сума інвестиції повертається наприкінці строку фінансування. Доходи від інвестицій у розмірі 25% річних ви отримуєте щомісяця.

4). Інвестиції можна перерахувати з картки будь-якого українського банку. Після завершення строку вкладення отримаєте кошти назад на картку. вам не потрібно турбуватися про податки: банк автоматично зробить усі необхідні відрахування відповідно до чинного законодавства.

5). Усі позики буде застраховано в СК "Інгосстрах", дохід гарантовано вищий, ніж ставка за депозитом у будь-якому українському банку. СК "Інгосстрах" – № 1 на ринку добровільного страхування від нещасних випадків за 2015 рік. Входить до топ-10 страховиків за виплатами в 2015 році.

6). Незмінний лідер на банківському ринку - ПриватБанк запустив цей проект, щоб допомогти підприємцям України. Головне його завдання - дати малому бізнесу та населенню можливість швидко та прозоро отримувати кредити.

Довідка: якщо вас зацікавив проект "Кредити українському бізнесу" чекаємо на вас у кожному відділенні ПриватБанку, на сайті kub.pb.ua, або телефонуйте цілодобово 3700, (050) 604 39 88.

Ліц.НБУ №22 від 29.07.2009 р.

R

0
Комментариев
0
Просмотров
1118
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.