Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Доброго ранку, Суми!

Доброго ранку, Суми!
ВС 08 октября 2018 в 12:03
Кожного ранку, коли над містом сходить сонце, і сон втрачає свою владу, у Сумах починає вирувати життя. Разом із дорослими прокидаються і маленькі сумчани. Ми впевнені, що саме ці милі дитячі обличчя і мають розпочинати наш день. З цією метою ми створили спецпроект, у якому маленькі сумчани вітатимуть нас із добрим ранком.

Кожного ранку у проекті з'являється окрема стаття, присвячена одному із його героїв. Аби ваш син або донька відкрили наш день, надішліть нам необхідні дані та слідкуйте за проектом. Гарного дня, любі сумчани!

Увага! До участі допускаються діти від 3 до 10 років

Необхідні дані

1. Ім'я, прізвище, привітання з добрим ранком та побажання (привітати можна місто, сім'ю, школу, дитсадок і т.д.). наприклад: "Ваня Петренко вітає Суми з добрим ранком та бажає місту процвітання".
2. Вік.
3. Який навчальний заклад відвідує - дитсадок чи школу (який клас, можна без букви).
4. Захоплення, вподобання.
5. "Крилаті фрази" (цікаві, смішні, оригінальні слова, фрази чи припущення, висловлені Вашою дитиною).
6. Смішний випадок (за бажанням).
7. 3-5 фото (у дитсадку/школі, на відпочинку, на святі тощо).
8. Відео (за бажанням). Вимоги: відео має бути знятим впізнаваному місці Сум (на відомих вулицях, у театрі тощо). Бажано завантажити ролик на YouTube або на свою сторінку у Фейсбуці з дозволом на вбудовування (у такому разі вкажіть в анкеті посилання на відео). Також можна надіслати відеофайл нам.

Заповнену анкету присилайте на поштову скриньку sumyranok@gmail.com з темою "Доброго ранку, Суми!".

Статьи проекта

Привітання від Вікторії: "Бажаю рідному місту гарного погожого сонячного дня, а його жителям - здоров'я і гарного настрою" Вік: 6...
Привітання від Маші: "Вітаю сумчан, великих і дорослих, з новим запашним осіннім раночком та бажаю вам нових яскравих вражень цього дня!...
0
Комментариев
0
Просмотров
513
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.