Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Микола Клочко: не зупинятися на досягнутому і не пасувати перед викликами

Топ-50 - 2017: результати Рейтингу найкорисніших та найважливіших людей Сумщини та їх справ за 2017 р.
ВС 28 февраля 2018 в 12:53
Головні здобутки в області, залучення інвестицій в економіку, важливі соціальні проекти, реформування медичної та освітньої галузі, які втілювалися упродовж року, дають сьогодні підґрунтя для динамічного розвитку у всіх сферах життя та для будівництва планів на майбутнє. За кожним успіхом і доброю справою, якими повнилося життя Сумщини у 2017 році, безперечно, стоїть злагоджена робота влади і громади.
    
Досягнуті результати не стали точкою максимум у подальших планах, а труднощі та перепони не перетворилися на причини опустити руки. Відкриття великих високотехнологічних підприємств та організація малокомплектних ліній виробництва, подальша децентралізація влади в області, запровадження нових стандартів в освіті, розвиток медицини – усі ці різновекторні секторальні реформи мають спільну рису – їх втілюють кожен на своєму робочому місці однодумці, котрі обрали шлях інноваційного розвитку. Адже ми свідомі, що розвиток і благополуччя Сумщини багато в чому залежить від нашої спільної активності, відповідальності та єдності.
    
Перше місце щодо легкості ведення бізнесу в Україні за результатами рейтингу «Легкість ведення бізнесу. Regional Doing Business», впевнена першість по Україні з вирощування сільгосппродукції, зокрема гречки, друге місце в Україні за впровадженням електронної системи охорони здоров’я eHealth, п'яте місце в Україні за темпом виробництва валової продукції сільського господарства, входження до топ-п’ятірки областей за впровадженням державного стандарту початкової школи, топ-десятки рейтингу областей щодо формування об’єднаних територіальних громад… Попри прогнози скептиків, упродовж року Сумщина надійно тримає марку області, що розвивається і рухається вперед.
    
Потужним поштовхом до розвитку територій стала реформа децентралізації. Вона дає колосальні можливості, якщо громади цілеспрямовано йдуть шляхом розвитку. За результатами загальнодержавного моніторингу процесу децентралізації влади Сумщина у 2017 році входила у десятку лідерів щодо формування ОТГ. Протягом року було створено 14 громад. На сьогодні маємо 29 ОТГ – 4 міські, 11 селищних та 14 сільських. Всі вони наразі займаються розвитком своїх територій, будують дороги, дитячі та спортивні майданчики, ремонтують школи, лікарні, енергомодернізують бюджетну сферу, надають якісну допомогу учасникам АТО, залучаючи власні ресурси, державну підтримку та кошти міжнародних донорів. Завдяки такому підходу Сумщина поступово перетворюється на край, що розбудовується.
    
Така картина, безперечно, приваблює капітал, у тому числі іноземний. Створювати і розвивати бізнес на Сумщині сьогодні надійно і перспективно. У цифровому вираженні довіра інвесторів за 9 місяців 2017 року складала 3,7 мільйона доларів США (статистичні дані за рік у цілому поки що відсутні). Завдяки залученим іноземним інвестиціям в області побудовано та введено в дію підприємство із виробництва пакувальних матеріалів для дитячого харчування ТОВ «Гуалапак Україна». Коштом іноземних інвесторів відновлений цукровий завод у Миколаївці на Білопільщині, який став першою ластівкою у відродженні цукрової слави Сумщини. Дано старт третьому цеху заводу коркувальних засобів і поліграфічних виробів ПрАТ «Технологія».
    
Це - лише окремі приклади, які демонструють динамічний ріст економіки Сумщини, результати наполегливої праці, активних пошуків, маленьких і великих досягнень, до яких причетний кожен житель області.

R

3
Комментариев
0
Просмотров
692
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.