Микола Клочко: "Можна бути впевненим, що 2017 рік стане для нашої області роком нових здобутків і перемог"

Топ-50 - 2016: результати Рейтингу найкорисніших та найважливіших людей Сумщини та їх справ за 2016 р.
ВС 03 марта 2017 в 15:11
Вклад керівництва області у розвиток регіону важко переоцінити, оскільки завдяки зваженим рішенням та цілеспрямованим діям на Сумщині минулого року збережено соціально-економічну стабільність. Сумська облдержадміністрація залучила значну кількість іноземних інвестицій в промисловість і аграрний сектор економіки області, ефективно проводила реформу децентралізації, модернізацію закладів охорони здоров’я і освіти, соціальної сфери, надавала допомогу воїнам АТО і на фронті, і демобілізованим.

За активного сприяння голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка Сумщина стає все більш привабливим для інвесторів регіоном. У 2016 році тривали роботи на 57 інвестиційних об’єктах, і лише в АПК області залучено 1 млрд грн., що в 1,4 раза більше відповідного періоду 2015 року. Зокрема, на будівництво та реконструкцію елеваторних потужностей залучено майже 200 млн грн., завершено будівництво та реконструкцію елеваторних об’єктів у ТОВ «Вітчизна» Конотопського району, ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод», ТОВ «Шосткинський елеватор» та багатьох інших. Завдяки активній співпраці обласної адміністрації з інвесторами з Індії й Азербайджану розпочалося відродження Миколаївського цукрового заводу у Білопільському районі, на потужностях якого буде вироблятися не лише цукор, а й продукція з сої.

В об’єкти галузі тваринництва залучено майже 80 млн грн. інвестиційних коштів. Як приклад - у ТОВ «Вітчизна» Конотопського району завершено реконструкцію тваринницького приміщення на 100 голів великої рогатої худоби, у ФГ «Віталія»   Буринського району проводиться будівництво доїльної зали на 600 корів, у ТОВ АФ «Козацька» Конотопського району – реконструкція тваринницьких приміщень на 400
корів.

У 2016 році область стала лідером серед регіонів України з вирощування та виробництва гречки. Виробництво зернових досягло позначки 3,6 млн т. За розвитком тваринництва Сумщина у п’ятірці лідерів за чисельністю поголів’я корів й сьома за чисельністю поголів’я ВРХ та за валовим виробництвом молока.

Водночас обласна влада доклала багато зусиль для будівництва соціально важливих об’єктів Сумщині. Добудовано другу чергу обласного психоневрологічного диспансеру в Сумах, нові відділення Охтирської ЦРЛ, пологовий будинок і поліклініку в Конотопі, завершено реконструкцію обласного центру екстреної медичної допомоги та гаражу на 26 «швидких». За сприяння губернатора області на Сумщині запрацювали нові відділення гемодіалізу в Охтирці, Ромнах, Шостці. Відтепер пацієнти мають можливість отримувати якісні діагностику та медичні послуги за місцем проживання.

Понад 9 тисяч демобілізованих учасників АТО, які повернулись на Сумщину, під постійною увагою облдержадміністрації. З багатьма бійцями Микола Клочко зустрічався безпосередньо у прифронтовій зоні, бо він займає волонтерську позицію і неодноразово особисто допомагав бійцям. За його сприяння минулого року для військових ремонтували та відправляли автомобільну техніку, засоби опалення, виготовили пересувні банно-пральні комплекси.

Численні здобутки і досягнення Сумщини у минулому році є яскравим підтвердженням того, що очільник області впевнено тримає курс на розвиток регіону, підвищення якості життя людей. Тож можна бути впевненим, що 2017 рік стане для нашої області роком нових здобутків і перемог.

ІД

0
Комментариев
0
Просмотров
1400
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.