Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Новації у повірці лічильників від ДП «Сумистандартметрологія»

Топ-50 - 2017: результати Рейтингу найкорисніших та найважливіших людей Сумщини та їх справ за 2017 р.
ВС 28 февраля 2018 в 12:32
Історія цього підприємства розпочалася у 1935 р. Наразі Центр став підприємством, здатним проводити роботи і надавати послуги у галузі стандартизації, метрології та підтвердження відповідності практично в усіх галузях діяльності суб'єктів господарювання.

Сьогодні «Сумистандартметрологія»має два відділення у містах Конотоп і Шостка. Еталонна база, яка постійно оновлюється, налічує 230 вихідних та 573 робочих еталони. Сучасне обладнання та  науково-технічний потенціал дозволяють фахівцям Центру на високому технічному рівні, у стислі терміни виконати роботи, що стосуються його компетенції. Колектив Центру – це досвідчені та кваліфіковані спеціалісти.

Центр призначений та уповноважений на проведення повірки (калібрування), засобів вимірювальної техніки, атестації методик виконання вимірювань; є органом з оцінки відповідності продукції, послуг та систем управління, а також органом з атестації на проведення вимірювань. Має акредитовану випробувальну лабораторію.

Сучасне обладнання, що дозволяє безпомилково проводити повірку лічильників води у квартирах жителів Сумщини, успішно використовується державним підприємством «Сумистандартметрологія».

Портативний пристрій дозволяє фіксувати роботу оператора, використовуючи надсучасні технології, передавати дані на обробку. Сумський винахід створений на базі вже існуючих приладів, але має якісно нові та покращені властивості.

«Ми говоримо про мобільний еталон УПЛВ-1, що вже два роки використовується нашим підприємством. Подібні мобільні пристрої для проведення повірки лічильників не є унікальними. Їх використовують в різних містах нашої країни. Тому вони дуже поширені, хоча наприклад Харків все ж залишається консерватором у цьому питанні і для повірки лічильників продовжує їх демонтувати. На території України виготовленням таких приладів займалися лише два підприємства у Сєвєродонецьку та у Києві. А відтепер і у Сумах. Але саме наш еталон, на відміну від аналогів, дозволяє виключити можливість маніпуляцій з боку операторів, що проводять роботи безпосередньо у квартирах містян. У своєму обладнанні ми використовуємо технологію WI-FI, GPS що дозволяє оперативно надсилати інформацію до нашого Центру. Окрім того, йде фотофіксація показників перед початком перевірки та після неї. Ми продовжуємо працювати над удосконаленням, і вже наші наступні моделі еталонів матимуть ще й відеофіксацію дій оператора. Це виключає корупційну складову і дозволяє підприємству бути впевненому у достовірності проведення процедури повірки. Якщо виникають проблеми, тоді лічильники демонтуються і перевіряються на стаціонарний еталонах нашого підприємства після проведення сервісного обслуговування», - розповідає ініціатор розробки заступник генерального директора підприємства Володимир ОДНОРАЛОВ.

Сьогодні такі прилади вже більше року успішно використовуються на базі Шосткінського відділення. Вже йде робота по створенню більш досконалих полегшених варіантів такого еталону. Для прикладу, якщо на початку він важив всі 8 кг, то вже сьогодні вага таких еталонів становить тільки 6 кг. Також у новому варіанті підвищення швидкодія еталону. ДП «Сумистандартметрологія» вдалося створити сучасний прилад, суттєво зменшити витрати на його придбання та значно покращити якість надання послуг населенню.

ДП «Сумистандартметрологія» є єдиним законодавчо уповноваженим виконавцем послуги з повірки лічильників води в Сумській області. Міжповірочний інтервал на повірку лічильників води становить 4 роки.

Відповіді на питання, які пов’язані з діяльністю по повірці лічильників не тільки води, а й інших засобів вимірювальної техніки,  ви можете отримати, звернувшись до нашого підприємства.

м. Суми, вул. Харківська, 101
тел.: (0542) 677-602, факс: (0542) 33-45-08
e-mail: recept@gcsms.com.ua
Більше інформації на офіційному сайті www.gcsms.com.ua

R

0
Комментариев
0
Просмотров
1067
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.