"Агробизнес ТСК": визнана мастерність аграріїв

Топ-50 - 2015: рейтинг самых полезных и значимых людей Сумщины и их дел за 2015 г.
ВС 27 января 2016 в 13:45
Завдяки впровадженню новаторських технологій, європейського досвіду господарювання ТОВ "Агробізнес ТСК" добре відоме не лише на Сумщині, а й далеко за її межами.

Для генерального директора Геннадія Свірського, талановитого організатора і господарника, стало життєвим правилом: узявся за справу – забезпеч успіх. Геннадій Анатолійович – шанована постать на Сумщині, а особливо в Недригайлівському та Роменському районах. Відданий обраній справі, талановитий організатор і господарник, він усі сили спрямовує на те, щоб рідна земля давала благодатні плоди. Розвиток господарської діяльності підприємства відбувається за пріоритетними напрямами вирощування картоплі та овочів столового набору. Для збільшення прибутковості виробництва було збудовано нове зерносховище. Запроваджено виробництво посівного матеріалу картоплі для невеликих фермерських господарств.

Крім того, "Агробізнес ТСК" залишається лідером з вирощування зернових культур в Недригайлівському районі. Трудівники господарства обробляють майже 5 тис. 200 га землі. Керівник і фахівці "Агробізнес ТСК" постійно працюють над поліпшенням родючості грунту, підвищенням урожайності та економічним розвитком господарства. Підприємство повністю забезпечене потужною технікою для проведення комплексу робіт від оранки, обробітку до збирання й транспортування врожаю, що полегшує роботу та примножує результати праці. Добиватися високої віддачі допомагають запозичені в Європі прогресивні технології, сорти та сучасна техніка. На полях підприємства працюють машини провідних марок зі США, Німеччини, Франції.

Підприємство "Агробізнес ТСК" є одним із основних постачальників екологічно чистої продукції до столу мешканців Сумщини. Овочі цього підприємства користуються великим попитом у жителів Сумщини, вони транспортуються на територію всієї України через великі мережі супермаркетів "Еко", "АТБ", "Фоззі". Продукцію підприємства покупці завжди можуть впізнати за фірмовим фасуванням.

На підприємстві ретельно підходять до підбору сортів, виручає німецька селекція. Саме таку картоплю на 50 гектарах вирощують на замовлення підприємства "Крафт Фудз Україна", з якої потім виготовляють усім добре відомі чіпси "Люкс". Гарні характеристики має картопля сортів Тоскана, Розара, Ароза, Сатіна, Секура, Міранда. Задоволені також прекрасними чіпсовими сортами Верді та Опал. Взагалі на підприємсві вирощується більше сорока сортів картоплі. Із кожного гектара збирається більше, ніж по 500 центнерів бульб.

Крім зернових, технічних, овочевих культур планують освоїти ще й вирощуванням фруктів та ягід і створити власне виробництво повидла й джемів. В планах підприємства - побудова нового консервного заводу на базі ТОВ "Агробізнес ТСК" із залученням сільгосппродукції, овочів та фруктів громадян.

Відродження духовності - ще один із напрямків діяльності підприємства та його керівника Генадія Свірського. Протягом останнього десятиліття меценат займається благодійністю. Як приклад - допомога у реконструкції Митрофанівського храму у с. Недригайлівського району та будівництві нової церкви у с. Рубанка Недригайлівського району. Аграрій також активно підтримує благодійний фонд "Небайдужі серця", "Волонтерська сотня". Не залишаютьсябез підтримки військово службовці та спортсмени.

Контакти:

ТОВ "Агробізнес ТСК"
42142, Сумська обл., Недригайловський р-н,
с. Сакуниха, ул. Рябова, 105
тел. (05455) 5-88-05
тел./факс (05455) 5-89-10


R

2
Комментариев
0
Просмотров
1676
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.