ТОВ "Керамейя" — єдиний виробник клінкерної керамічної бруківки в Україні та СНД

Топ-50 - 2015: рейтинг самых полезных и значимых людей Сумщины и их дел за 2015 г.
ВС 27 января 2016 в 19:52
Сьогодні ТОВ "Керамейя — це  найбільший український виробник будівельної кераміки і єдиний виробник клінкерної керамічної бруківки в Україні та СНД.

Керамейя була створена в 2006 році менеджментом компанії за участю фонду прямих інвестицій Horizon capital. У 2011 році "Керамеії" вдалося отримати кредит на збільшення виробничих потужностей від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. Це дозволило розпочати будівництво другої лінії з виробництва клінкерної керамічної цегли КлінКерам II.

Виробнича потужність  підприємства становить:

30 млн.ум.шт.на рік – клінкерна цегла "КлінКерам".
10 млн.ум.шт.на рік – керамічна бруківка " БрукКерам".
60 млн.ум.шт.на рік – керамічні блоки "ТеплоКерам".

Виробничі лінії підприємства оснащені сучасним обладнанням кращих європейських виробників – Instalat, Handle, Lingl, Bedeschi, Cerik, а також українського виробника Техно-Маш-Сервіс. Програмне забезпечення, управління і контроль системами виконано фірмами Instalat, Ceric, Eniyc-M.

Кожен параметр технологічного процесу виробництва повністю контролюється і тому ми отримуємо високу якість продуктів, що підтверджується сертифікатом Європейского зразка: Sertiicate of factory production control №1397-CPD-0277 (вперше виданий 29 вересня 2009 р. й підтверджується щороку).

"Керамейя" здійснює  продажі на території України, Казахстану, Росії, Білорусі, Молдови,  Грузії, Монголії, Литви, Польщі, Німеччини. За кілька років, з моменту виходу продукції на ринок, Керамейя не тільки потіснила імпортну продукцію з вітчизняного ринку, а й стала експортоорієнтованою. Частка експорту в обсязі реалізації підприємства сягає до 40% і має тенденції до подальшого зростання.

Синергія кваліфікованих кадрів, сучасного обладнання, екологічно чистої сировини і 200-річний світовий досвід галузі може задовольнити практично кожного споживача продукції ТОВ "Керамейя".

Продукція

Сама природа сприяє "народженню" такого продукту, як "клінкер", адже в цьому процесі задіяні такі стихії як вода, повітря, вогонь і додатково, глина. Продукція Керамейї повністю складається з натуральної сировини, яка добувається як у власному кар'єрі, так і в інших родовищах на території України. З кожним роком асортиментна лінійка розширюється — з'являються нові декоровані поверхні цегли, нові кольори й відтінки, що задовольняють запити навіть найвибагливіших клієнтів.

"ТеплоКерам" — керамічний поризований блок, що використовується для зведення стіни.

Кількість блоків для 1 м2 — товщиною в "одну цеглу" 57 шт., в "півцеглини" 28 шт.
Кількість блоків для 1 м3 — 195 шт.
Витрати розчину на 1 м3 - 200 л.

Технічні характеристики
  • Марка міцності М100/М125.
  • Морозостійкість 50 циклів.
  • Водопоглинання 12-15%.

1. Тепла поризована кераміка

Головна якість поризованого блоку відображена в понятті "тепла кераміка", яким називають цей стіновий матеріал. Поризований блок тривалий час зберігає тепло в зимовий час і забезпечує комфортний мікроклімат в літній період.

2. Висока теплоізоляція

Поризовані блоки володіють значно більш низькою щільністю 850-950 кг/м3, завдяки чому у нього кращі показники по теплоізоляції. Маючи оптимальну масу, вони ідеально акумулюють і підтримують тепло в приміщеннях, а також беруть природну енергію сонячного світла.

3. Довговічність

Завдяки морозостійкості будинки побудовані з керамічних поризованих блоків, володіють підвищеними характеристиками на шкідливий агресивний вплив навколишнього середовища, що позитивно позначається на термінах безпечної експлуатації такого будинку.

4. Екологічність

Використання природної сировини: глини та дерев'яної стружки; абсолютна екологічність і стійкість до біовпливів.

5. Невелика вага (< 4кг)

Дозволяє зменшити навантаження на фундамент та, як наслідок, здешевити його зведення.

6. Економія матеріалів і часу

Керамічні блоки — це альтернатива рядовій цеглі, при використанні яких йде економія матеріалів і часу на будівництво, при цьому зменшується вартість робіт.

7. Вогнестійкість

Будова з керамічної цегли в залежності від товщини стін має вогнестійкість до 4 годин, що безпосередньо підвищує безпеку нашого життя.

8. Висока міцність на стиск

Марка міцності М100/М125 дозволяє зводити конструкційні стіни висотою у декілька поверхів.

9. Висока звукоізоляція

Стіни, зведені з поризованої кераміки, забезпечують мешканцям захист не тільки від зовнішнього шуму, а й від звуків із сусідніх приміщень. Це знижує дратівливість і створює комфорт і затишок у вашому домі.

ТОВ "Керамейя"
м. Суми, вул. Погранична, 47
Тел.: +38 (0542) 68-35-72
E-mail: office@kerameya.com.ua

www.kerameya.com.ua

R

0
Комментариев
0
Просмотров
1975
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.