Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Викладачі і навчать, і розважать!

Вища школа, спецпроект
ВС 11 апреля 2012 в 11:16
Ось уже декілька років поспіль, починаючи із 2006-го, у Сумському педагогічному університеті  ім. А. С. Макаренка  існує цікава традиція  проведення розважальних шоу-програм "Танці з викладачами" та "Дві зірки", де виступають "зіркові пари" у складі викладача чи співробітника університету і студента. Традиційно студент у парі - "професіонал", який бодай кілька років живе у стихії співу чи танцю, а викладач вражає публіку щойно пробудженим талантом.

Як же це їм вдається? Спочатку проходить етап серйозної, наполегливої праці та докладання чималих зусиль, а потім, як результат, надзвичайно яскравий і неординарний номер кожної пари. Готуються учасники по-різному: хтось тренується місяць, а хтось лише один тиждень, але нерви за кулісами й бажання добре виступити присутні в кожної "зіркової пари".
Здається, впевнені в собі досвідчені майстри педагогічної справи перед виходом на сцену відчувають себе так, наче студент перед заліком. Ось так  відповідально ставляться до виступів!

Студентство завжди вітає своїх викладачів шаленими оплесками, плакатами і всілякими підбадьорюваннями. Зближення наставників і вихованців - ось що найголовніше в таких концертах. Час іде, з’являються нові творчі ідеї, і, можливо, на зміну шоу "Танці з викладачами" та "Дві зірки" в СумДПУ також прийде щось нове, але обов’язково в  такому ж дусі.

Тетяна Рябіченко, студентка ІІІ курсу Інституту філології

5
Комментариев
0
Просмотров
2234
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.