Спортсмен академії – №1 національної збірної

Вища школа, спецпроект
ВС 11 апреля 2012 в 16:23
Студент академії Євген Гуцол успішно виступив у чоловічій естафеті 4 х 400 м на чемпіонаті світу з легкої атлетики. Національна збірна України, до складу якої виходить і Євген, встановила новий національний рекорд у цій дисципліні для закритих приміщень, фінішувавши за 3.08.92 сек.

Загалом майбутній кібернетик по праву вважається спортсменом № 1 національної збірної, оскільки в минулому році він показав найкращий результат в Україні на дистанції 400 м (46, 56 сек.), став переможцем Кубка України з легкої атлетики в 2012 р. та чемпіоном України з легкої атлетики у приміщенні 2012 р. Є. Гуцол знову підтвердив норматив майстра спорту міжнародного класу і завоював ліцензію на участь в індивідуальному виді програми – бігу на 400 м.
Попереду в студента відповідальні виступи на Міжнародному турнірі з легкої атлетики в Польщі, на чемпіонаті Європи у Фінляндії та участь в Олімпійських іграх в Лондоні.

Цікаво, що Євген Гуцол закінчив середню школу з золотою медаллю і до вступу в академію серйозно спортом не займався. Талант хлопця до легкої атлетики зумів відкрити його тренер – завідувач кафедри фізичного виховання академії, доктор наук з фізичного виховання і спорту Леонід Пилипей. Спільна напружена праця, постійні тренування і воля до перемоги  – такий "секрет" блискучих успіхів студента.