Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Участь у підготовці соціальних реформ

Вища школа, спецпроект
ВС 17 мая 2012 в 13:27
У квітні 2012 р. в Сумській обласній державній адміністрації відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки реформ соціальної сфери. Очолює робочу групу заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко. Учасники робочої групи розглядали питання "Про хід пенсійної реформи в Сумській області".

З доповіддю виступила заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України Олена Савісько. Учасники засідання зазначили, що пенсійна реформа в Сумській області перебуває в стані розвитку. На жаль, на її хід негативно впливають такі соціальні явища, як "старіння" населення, скорочення виробництва, тінізація доходів тощо. Усе це потребує нових напрацювань у даному напрямку.

Під час заходу розглядалося також питання про добровільне пенсійне страхування. Активну участь у засіданні робочої групи щодо підготовки соціальних реформ та в обговоренні актуальних питань взяв участь представник цієї групи – доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін академії Микола Проценко.

Найкраща наукова доповідь

У Кримському економічному інституті ДВНЗ "КНЕУ ім. В. Гетьмана" в м. Сімферополі пройшов ІІ Всеукраїнський семінар молодих учених і студентів "Участь України в глобалазаційних процесах". У семінарі взяв участь студент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Костянтин Мізюн (група ОА-91), який нагороджений дипломом І ступеня за найкращу наукову доповідь та активну участь у роботі семінару. Костянтин посів перше місце у секції за напрямком "Сучасний розвиток фінансово-кредитних відносин та обліково-аудиторської системи України та її регіонів". Тема доповіді - "Методичні підходи до оцінки інвестиційної нерухомості на дату балансу".

Перемога у Всеукраїнському конкурсі

Увінчалася перемогою участь студента V курсу факультету банківських технологій Івана Манжули у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі науки "Кількісні методи в економіці (статистика, економіко-математичне моделювання)", який проходив на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Галузева конкурсна комісія визнала нашого студента переможцем і нагородила дипломом ІІІ ступеня.

"Круглий стіл" у Центрі ЄС

На базі інформаційного центру ЄС, що діє в науковій бібліотеці академії, кафедрою бухгалтерського обліку та аудиту проведено засідання "круглого столу" на тему "Проблеми підготовки спеціалістів за економічними спеціальностями зі знанням Міжнародних стандартів фінансової звітності". У заході взяли участь викладачі кафедри, студенти обліково-фінансового факультету спеціальності "Облік і аудит" та студенти Вищої банкової школи Познані (Польща). З доповідями виступили 12 осіб, серед яких – заступник завідувача кафедри обліку і аудиту Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, кандидат економічних наук, доцент Тетяна Ковальова (тема доповіді "МСФЗ в Україні: дуалізм введення"); асистент кафедри міжнародної економіки ДВНЗ "УАБС НБУ" Ольга Квачан (тема доповіді - "Специфіка формування облікової політики за МСБО"). У доповідях розглянуто актуальні питання сьогодення, пов’язані з практичним застосуванням міжнародного досвіду в Україні. Завдяки спільному обговоренню учасники заходу мали змогу по-новому поглянути на проблему, в іншому контексті побачити її масштаб.

Подяка від сумських офтальмологів

В 2011 р. студенти четвертого курсу спеціальності "Економічна кібернетика" Володимир Акіменко та Микола Юнчик розробили на замовлення відділення мікрохірургії ока КЗ "Сумська обласна клінічна лікарня» програму Oftalmology Helper. Програма успішно витримала перевірку практикою, і нещодавно на адресу академії надійшов лист-подяка від сумських офтальмологів.

1
Комментариев
0
Просмотров
2497
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.