Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Наукова діяльність Академії

Вища школа, спецпроект
ВС 17 мая 2012 в 12:19
ДВНЗ "Українська академія банківської справи Національного банку України" – не лише провідний вищий навчальний заклад держави, а й справжній центр наукової думки. В академії працює потужний науково-педагогічний колектив, до складу якого входять 184 науково-педагогічних працівники, з них – 20 докторів і 119 кандидатів наук. З кожним роком зростає кількість викладачів, які мають вчений ступінь.

Кузнею педагогічних і наукових кадрів по праву вважаються аспірантура і докторантура академії. У виші також є спеціалізована вчена рада із захисту кандидатських і докторських дисертацій з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата економічних наук за спеціальностями:
08.00.03 – економіка та управління національним господарством;
08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.

Щорічно в академії проводиться вісім науково-практичних конференцій, які вже стали традиційними: Міжнародна науково-практична конференція "Міжнародна банківська конкуренція: теорія і практика", Всеукраїнська науково-практична конференція "Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України", Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених "Права людини в умовах сучасного державотворення: теоретичні і практичні аспекти" та ін. В академії створено науковий сектор ініціативної молоді, який сприяє розвитку та реалізації наукових інтересів студентів, їхніх творчих здібностей. Студенти ВНЗ традиційно виборюють призові місця у Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах і наукових конференціях.

З вересня 2009 р. у ДВНЗ УАБС НБУ функціонує нова наукова бібліотека із цілим спектром найсучасніших інноваційних технологій. У навчальному закладі постійно проводиться робота з підготовки та видання монографій, підручників, навчальних посібників. Тісна співпраця науки і практики – характерна ознака академії. Науково-інноваційна діяльність УАБС НБУ визначається пріоритетними напрямами наукових досліджень Національного банку України та міжнародними проектами.

1
Комментариев
0
Просмотров
1772
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.