Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

"ТМ ПОКРОВ": побудуємо ваш світ

Найкращі сумські бренди - 2019
ВС 28 ноября 2019 в 12:53
ТОВ "ТМ ПОКРОВ" зародилося задовго до своєї появи. Засновано Товариство у 2013 році, а у далекому 2005 р. Геннадій КУЧЕР - засновник компанії, - працюючи на той час продавцем будівельних матеріалів, побачив у своїх мріях, як через роки буде виглядати його власний бізнес з продажу матеріалів для будівництва та ремонту. До речі, те, що є зараз, зовсім не кінцева картина, і зупинятися на досягнутому ми не плануємо.

Будівельна та ремонтна теми безпосередньо пов'язані з  особистим простором і міжособистісними відносинами. Здатність керувати часом і обставинами і між тим не бути їх заручником  є відмінністю успішних і щасливих людей. Колектив "ТМ ПОКРОВ" має бажання й цілеспрямованість допомагати людям в їх прагненні до оновлення та змін на краще. Як результат - ми завжди готові допомогти вирішити питання з пошуком необхідних матеріалів і послуг, враховуючи ваші побажання, економічність та якість, надаючи реальну інформацію, створюючи комфортну атмосферу.

Сьогодні площа наших складських та офісних приміщень складає понад 5500 м2, де розміщено близько 17 тис. товарних позицій. У 2018 р. ми здійснили понад 35 тис. успішних операцій з продажу, а наш рейтинг - 95% позитивних відгуків про роботу компанії в інтернет-продажах, нами було оброблено та реалізовано близько 3 тис. інтернет-замовлень лише в 2019 р.

З "ПОКРОВом" зручно, вигідно і комфортно співпрацювати. Чому? Ми здійснюємо комплексне забезпечення будівельними матеріалами, що включає підбір необхідних матеріалів, розрахунок витрат, придбання та доставку і разом з тим - виконання будь-яких будівельних робіт. З нами співпрацюють "СумБУД", "НОТЕКС", "Сонячний Дім", "ТОПАЗ", "БудСалон", "Сумысвязь", "НИЛ", "Сумиоблконтракт" і багато інших компаній-забудовників.

В чому ж наші відмінності чи особливість?

"ПОКРОВ" за змістом та за своєю природою має важливу місію - покривати (закривати, захищати, брати на себе) усі ваші потреби у сфері будівництва та ремонту. Це сфера, де здійснюються ваші бажання, цілі і мрії. Наша команда прагне турбуватися про ваш час (швидко і своєчасно), ваш вибір, побажання (порадимо, дамо консультацію), зручність (доставимо, занесемо, за потреби обміняємо), ваш спокій і настрій (професійна якість послуг, в тому числі ремонт та будівництво). А ціни? Ціни додаються. Ми потурбувалися і про це.

Щиро бажаємо всім нашим клієнтам будувати свій світ з посмішкою і позитивним ставленням до речей. Змініть своє ставлення до будівництва, перебудови чи ремонту. Наповніть своє життя світлом, яскравими кольорами, теплими емоціями і разом з тим зручністю і комфортом. Саме такі принципи, норми поведінки та реальні бажання формують наше ставлення до роботи та ведення справ кожного дня. Вирішуючи будь-які питання, ми завжди готові поступатися і бути на вашому боці. Повірте - ми за вас.

Ми прагнемо змін. Бажаємо допомагати тим, хто потребує. Базуємо свої бажання на християнських цінностях і хочемо впливати цим на оточуючих, змінюючи міста, села, змінюючи країну.

Вдячні всім і кожному! Успіхів і благословінь!

ТОВ "ТМ ПОКРОВ"
м. Суми, вул. Лінійна, 24
(050) 436-33-55, (067) 436-33-55, тел./факс: (0542)66-33-55
pokrov.ua@ukr.net

www.pokrov.ua

R2
Комментариев
0
Просмотров
1438
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.