Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

ЖК Панорама – житло нового формату!

Найкращі сумські бренди - 2019
ВС 27 ноября 2019 в 17:56
Директор ДК "Сумчани СД" Андрій Балацький: "Перший у Сумах житловий комплекс бізнес-класу "Панорама" – це абсолютно новий формат життєвого простору"
Новітній, незвичайний за своїми підходами і технологіями проект житлового будівництва у Сумах – житловий комплекс "Панорама" – реалізовує Девелоперська компанія "Сумчани СД", яка була створена у 2018 р. У компанії працюють спеціалісти з величезним досвідом роботи у сфері нерухомості та будівництва.  ЖК "Панорама" – це нове слово у плануванні і матеріалах, енергозбереженні – для того, щоб людям було комфортно, безпечно, красиво. Про особливості та новації проекту розповів директор ДК "Сумчани СД" Андрій Балацький.


- Чим новий житловий комплекс відрізняється від інших житлових забудов у Сумах?

Андрій БАЛАЦЬКИЙ: З мого досвіду, який утверджувався роками успішної роботи у сфері продажу нерухомості, прийшло розуміння, що люди потребують зовсім інших умов життя. Скільки такого: купує людина житло навіть у новобудові, а де їй паркувати авто, ніхто не подумав. Біля багатьох будинків немає навіть місця для дитячого майданчика. Ось тому й народилася ідея абсолютного нового формату житлового будівництва. Так, він амбітний, не має аналогів в обласному центрі, але настав час показати, що можна у такому місті, як Суми, жити в інших умовах. Щоб і планування квартир було зручним, і висота стін – 2,80 м, і світло без меж лилося через скляні стіни, відкриваючи красиву панораму, і каміни… А ще – надійний рівень утеплення, автономне опалення, легкість перепланування квартири, якщо життєві обставини цього вимагатимуть. По суті, про все це говорили люди, коли ми ретельно вивчали їхні думки щодо того, яким вони бачать сучасне житло. Тоді й зрозуміли: такому інноваційному комплексу в Сумах – бути.

- Де буде розташований новий комплекс?

А.Б.: Нас підтримав інвестор, і за адресою: м. Суми, вул. Косівщинська, 77 А, на 90 сотках землі, ми почали будівництво. Робота, можна сказати, закипіла. Вона складна, адже житловий комплекс передбачає сучасний підземний паркінг – такого, на 100 авто, у нашому місті ще немає. Але ми подумали про комфорт для мешканців – і влітку, і взимку машини знаходяться у безпечних умовах, вони не заважають на вулиці, а тому територія відкрита для озеленення, паркової зони для прогулянок, і є багато місця для дітей, для спорту і дозвілля. На території житлового комплексу буде 5 дитячих майданчиків, 10 альтанок, стінка для тенісу, 3 фотозони.

Говорячи про паркінг, зверну увагу на важливу деталь – місця будуть обладнані електрозарядними пристроями, щоб, знову ж таки, власникам електромобілів (а в цьому перспектива), не потрібно було думати, де підзарядити авто.

- Які квартири зможуть придбати сумчани у новому комплексі?

А.Б.: Перевагою ЖК "Панорама" є нестандартне планування квартир. Проектним установам було поставлено завдання: комфорт і зручність – понад усе. Тому проекти відбирали довго, адже хотілося оригінальності і надійності водночас, використання найновіших матеріалів і технологій. Результат: у трьох 11-поверхових будинках ЖК двокімнатні квартири за проектом мають 65-70 м2, роздільні санвузли, починаючи з п’ятого поверху – скляні стіни. Високий рівень утеплення – 150 мм. Як експеримент – три квартири на 11 поверсі (дворівневі) матимуть басейн. Подбали й про місця для розміщення кондиціонерів, щоб врешті-решт вони не паплюжили фасади, як це є сьогодні. Можливо, у власників квартир виникне потреба перепланувати квартиру – ми передбачили таку можливість без зайвого клопоту, можна навіть назвати нашу будівлю трансформером, і, що важливо, сучасні технології забезпечують якість і надійність.

За проектом квартири матимуть високі стелі (2,80 м), а також великі вікна і скляні стіни. При цьому будуть використані найсучасніші енергозберігаючі матеріали. До слова, усе найновіше, що є сьогодні на ринку будівельних матеріалів і технологій, буде використано для зведення ЖК "Панорама". Ми відвідуємо виставки, спілкуємося із колегами у Києві, Одесі, за кордоном.

- Які ще "родзинки" передбачені новим проектом?

А.Б.: Проектом передбачені сонячні батареї для освітлення території. До речі, усі, хто бачать проект ЖК "Панорама", звертають увагу на екзотичну пальму золотого кольору і запитують, мовляв, що і пальма буде – так от, пальма буде – металева, для освітлення.

Важливого значення сьогодні набуває безпека мешканців, особливо це стосується житлового комплексу такого рівня. Проектом передбачено відеоспостереження по периметру всієї території, місце для охорони "містечка", і навіть кімнати консьєржа також будуть комфортними.

- Як дізнатися більше інформації тим, кого зацікавила ваша пропозиція?

А.Б.: Будівництво такого масштабу викликало зацікавленість наших майбутніх мешканців, тих, хто має намір купити в ЖК "Панорама" квартиру, отож ми влаштовуємо "дні відкритих дверей", щоб продемонструвати, як йде процес, яка техніка працює. Відео з будівельного майданчика є в Інтернеті на нашій сторінці – ми відкриті у своїй діяльності і впевнені в тому, що робимо.

Таке масштабне будівництво забезпечують професіонали нашої команди, ми першими у Сумах отримали дозвіл на будівництво комплексу (С-3), кожен етап будівництва – під контролем. Адже житловий комплекс такого рівня – не просто амбітний план, це бажання надати людям можливість жити в комфортних умовах, щоб місце, де живеш, радувало. Жити і творити потрібно яскраво, тому переконаний, новітній ЖК "Панорама" стане візиткою нашої фірми. А люди матимуть комфортне, красиве і безпечне житло – у цьому наша мета і завдання.

За матеріалами журнала "Ділові новини" Сумської ТПП.

Наша адреса:
ДК "Сумчани СД"
м. Суми, вул. Кооперативна, 19, офіс 213
тел. 095-333-85-85

www.panoramasumy.com

R

1
Комментариев
0
Просмотров
1369
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.