У Низівській загальноосвітній школі відзначили Всесвітній день захисту дітей та відкрили пришкільний оздоровчий табір

ВСГ 04 июня 2019 в 17:20
Як повідомляє газета “Вісті Сумських громад”, аби відсвяткувати День захисту дітей, а також забезпечити змістовне та цікаве дозвілля для учнів у Низівській загальноосвітній школі урочисто відкрили літній пришкільний табір. На свято завітали не лише маленькі мешканці Низів та їхні батьки, а також учні Косівщинської, Садівської, Сульської загальноосвітніх шкіл. Багато було і привітань від почесних гостей свята.

Голова Сумської райдержадміністрації Геннадій Дорошенко: "Кожен з нас колись мав щастя бути у цих дитячих рядах. І зараз багато людей - і старших, і молодших, і бідніших, і багатших - мріють повернути той час. Ви маєте розуміти, що усі знання, які ви отримуєте в школі є дуже важливими. Але табір створений, щоб ви відпочили, в першу чергу, від уроків, від батьків, від вчителів. Тому бажаю вам більше галасу, більше веселощів, більше спорту і більше смаколиків!"

Голова Низівської селищної ради Алла Шершак: "Хочеться побажати дітям миру над головою і щасливого дитинства. Приємно, що сьогодні до нас завітало багато дітей, вчителів, батьків, гостей. Бажаю вам гарно провести цей чудовий час!"

Яскравими виступами - піснями, танцями, віршами, сценками відкрили табірну зміну учні Низівської, Косівщинської, Садівської та Сульської загальноосвітніх шкіл. А після невеличкого концерту дітлахів запросили до цікавих майстер-класів, захоплюючого квесту та смачної каші, звареної на вогнищі.
51
Комментариев
0
Просмотров
17122
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.