Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

За крадіжки і шахрайство засуджено жительку Сумщини

ВС 23 июля 2020 в 08:00
Конотопською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 35-річної жінки, яка скоїла низку злочинів.

Встановлено, що обвинувачена у березні 2020 року була засуджена до реальної міри покарання за те, що обікрала жінку, яка перебувала в стані алкогольного сп’яніння та спала на лавці. Тоді обвинувачена, окрім прикрас, готівки та мобільного телефону, забрала в жінки банківські картки та документи. Відтак зняла в банкоматі кошти, а також оформила кредитну позику.

Однак вирок не зупинив жінку. Доки тривав час на апеляційне оскарження, вона встигла обікрасти ще 4 крамниці. З магазинів жінка виносила все, що потрапляло під руку – побутові прилади, промислові товари, парфуми.

У суді обвинувачена провину свою визнала, запевняла, що розкаюється. За рішенням Конотопського міськрайонного суду, з урахуванням попереднього вироку, обвинувачену засуджено до 4 років 1 місяця позбавлення волі (ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 190, ч. 2,3 ст. 357 КК України), повідомляє прес-служба прокуратури області.
 
42
Комментариев
0
Просмотров
1128
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.