Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

На Сумщині держзрадника засудили до 15 років позбавлення волі

ВС 06 декабря 2022 в 13:19
Вирок суду, яким жителя м. Шостки засуджено за державну зраду, вчинену за попередньою змовою з групою осіб в умовах воєнного стану 5 грудня 2022 року набрав законної сили. Відтак наступні 15 років держзрадник проведе в місцях позбавлення волі (ч. 2 ст. 28/ч. 2 ст. 111 КК України).

Нагадуємо, прокурор у суді довів, що обвинувачений та його знайомий були залучені представником збройних сил російської федерації до конфіденційного співробітництва з метою отримання розвідувальних даних. Виконуючи вказівки куратора, чоловіки відправляли йому за допомогою одного з месенджерів фото та відео місць дислокації військових підрозділів Збройних Сил України та інших військових формувань, кількості їх особового складу, місць дислокації, а також кількості їх військової техніки та її переміщення на території м. Шостка та Шосткинського району Сумської області.

На вирок суду обвинувачений чекав під вартою. Стосовно спільника обвинуваченого до суду направлено обвинувальний акт, триває судовий розгляд. Стосовно куратора з російської федерації триває слідство.

Досудове розслідування стосовно обвинуваченого здійснювалось слідчими Управління Служби безпеки України в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Прокуратура Сумської області

22
Комментариев
0
Просмотров
757
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.