Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

На Охтирщині чоловік постане перед судом за погрозу вбивством та позбавлення волі знайомого

ВС 27 июня 2022 в 15:10
Слідчими Охтирського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Охтирської окружної прокуратури було скеровано до суду обвинувальний акт відносно 45-річного місцевого мешканця, який обвинувачується у позбавленні волі та погрозі вбивством.

Як раніше повідомлялося, чоловік в кінці травня цього року, перебуваючи на території міського парку, зустрів свого знайомого та вирішив помститися останньому за неповернення боргу.

Для того, щоб бути більш переконливим зловмисник прихопив із собою сокиру, ніж та липку стрічку. При зустрічі, погрожуючи сокирою, останній змусив потерпілого піти з ним до менш людного місця в парку, де зв’язав йому липкою стрічкою руки, змусив стати на коліна та утримував у вказаному місці без його волі.

В подальшому з метою встановлення всіх обставин, що стосуються не повернутого боргу, зловмисник наносив удари потерпілому ногами та обухом сокири. А також, щоб налякати останнього, демонстративно прикладав ніж до його щоки та висловлював погрози позбавити життя.

Наразі слідчі завершили досудове розслідування по кримінальному провадженню та скерували обвинувальний вирок до суду.

Поліція Сумської області

32
Комментариев
0
Просмотров
541
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.