Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Хлеб-голодным: УСБУ попросят оценить «моральное преступление»

ВС 01 декабря 2011 в 07:30
Областная организация УНП закликала СБУ разобраться с вандалами и городскими властями
Сумська обласна організація УНП закликала Службу Безпеки України в Сумській області надати правову оцінку надзвичайній пригоді, яка трапилась в день вшанування жертв голодомору в місті Лебедині. Як повідомив голова Лебединської районної організації УНП Віталій ВОЛОЩУК, невідомі вчинили акт вандалізму, а точніше цинічно і нахабно поглумилися над пам’яттю невинно убієнних в страшні роки голоду.
«Напередодні 26 листопада невідомі залізли на верхню частину пам’ятника і нанизали буханець хліба на металевий терновий вінок, який є частиною пам’ятної композиції. Таким чином зловмисники просто показово посміялися над всіма тими, хто зазнав страхіть тієї страшної пори, зухвало заявляючи, що мовляв, не наїлися, так беріть хоч подавіться», - цітує прес-служба обласної організації УНП Віталія Волощука.
За даними пресс-служби, цю страшну картину змушені були спостерігати всі, хто прийшов в той скорботний день до пам’ятника віддати шану померлим, покласти квіти, гроно калини чи запалити свічку. Але найбільш прикро те, як додав голова районної організації, що ще вранці активісти районної організації УНП, які помітили це неподобство, звернулись до міськради з проханням навести лад біля пам’ятника безпосередньо перед вечірніми поминальними заходами. Але ніхто на це прохання не зреагував, більш того міські чиновники Лебедина спокійно приїздили того дня до пам’ятника і як ні в чому небувало спокійно спостерігали таку картину.
«Ті, хто зважився на такий вчинок мають понести серйозну відповідальність, не повинні пройти повз людський осуд за свою бездіяльність і посадовці. Перед пам’яттю загиблих в роки голоду такі моральні злочини замовчуватись не повинні», - йдеться в зверненні голови обласної організації УНП Сергія БУТКА на ім’я голови СБУ в області. 
-2
Комментариев
0
Просмотров
1107
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.