Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Сумщина готується до роботи в умовах повного блекауту

ВС 30 ноября 2022 в 08:59
У Сумах на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій проаналізували ситуацію по кожній громаді щодо облаштування Пунктів незламності. Вони мають бути готові до роботи у цілодобовому режимі і забезпечені всім необхідним щонайменше на 5 діб. Більшість громад подбали про належне облаштування  ПН, іншим ще треба працювати над доукомплектуванням.

Якщо тривалий час не буде світла, тепла і води то саме Пункти незламності мають забезпечити людям необхідний мінімум для життя.
Їх кількість і пропускну здатність треба збільшувати.

Очільник Сумської ОВА акцентував увагу керівників громад на питанні поповнення матеріального резерву. Завжди повинен бути  запас і будівельних матеріалів, і продуктів. Наскільки у нас непередбачуваний ворог, настільки ми маємо бути готові до різних сценаріїв розвитку подій.

Також в області посилюють і систему оповіщення. Зокрема, у прикордонних громадах облаштують локальні системи. Стовідсотково має бути забезпечена безперебійна робота FM радіостанцій.

"Не панікуємо, дбаємо про найнеобхідніше для себе, для родини на випадок блекауту, знаходимо найближчий Пункт незламності, магазини та аптеки, які працюють від генераторів", - наголошують у Сумській ОВА.

17
Комментариев
0
Просмотров
739
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.