Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Особливий ліфт: збір коштів завершено

ВС 24 мая 2018 в 10:03
Допомогти зібрати кошти на будівництво ліфту для дітей з особливими потребами в НВК №16 може кожен
У навчально-виховному комбінаті №16, що знаходиться на вул. Шишкіна, 12 (район Добровільної), дітей змалечку виховують в атмосфері рівних можливостей. Тут навчається більше 20-ти дітей з особливими потребами. Проте, дев'яти учням навчального комплексу, які мають вади опорно-рухового апарату, доводиться докладати чималих зусиль, щоб подолати звичайні шкільні сходи. Ці діти щодня долають 46 маленьких перепон, щоб досягти 46 великих перемог і дістатися класів на другому та третьому поверхах навчального закладу. Це неймовірно складно. Але вони долають. На жаль, при всьому бажанні, заклад не можуть відвідувати діти на інвалідних візочках.

Ініціатива знаходить підтримку
Змінити ситуацію вирішили кардинально – будувати ліфт. Оскільки міським бюджетом на 2018 р. не було заплановано фінансування цього закладу, а вартість реконструкції з добудовою ліфту становила 2,143 млн. грн.., не вдалося зробити це за бюджетні кошти. То ж за ініціативи депутата Сумської міськради Дмитра НАТАЛУХА почали шукати інші шляхи фінансування. Саме він звернувся до Голови Наглядової ради благодійного фонду «Технологія» Володимира ЗАЙЦЯ з пропозицією об’єднати зусилля у важливій справі. Як результат 18 травня громадська організація «Добро єднає», що була створена батьками та вчителями саме під цей проект, отримала перший внесок від благодійного фонду «Технологія» на суму у 250 тис. грн.«Якщо цій команді не вдасться зібрати всю суму, не вистачатиме якоїсь частини або ж у процесі реконструкції та облаштування ліфта виникнуть непередбачені початковим кошторисом витрати, то ми готові їх покрити. Але я впевнений, що все вдасться. Треба не соромитися бути добрими. Я завжди кажу, що багатство і добро повинні йти поруч», - прокоментував Володимир Заєць, який виступив ініціатором саме публічного збору коштів на будівництво.


Станом на 18.05.2018 зібрано 250 тис. із необхідних 2,143 млн грн.


«Керамейя» приєдналася до акціїЦегла, яка потрібна для будівництва, буде надана в повному обсязі сумським виробником - ТОВ «Керамейя».
Таким чином компанія «Керамейя», яку очолює Іван Федорович ТЕЛЮЩЕНКО, долучилася до акції по публічному збору коштів на будівництво ліфта для дітей з особливими потребами в навчально-виховному комплексі №16. Підприємство повністю покриє потребу у цеглі, заплановану проектом реконструкції, на загальну суму 160 тис. грн.


Станом на 23.05.2018 р. сума зібраних коштів дорівнює 410 тис грн. з 2,143 млн грн. необхідних.

Не бійтесь бути добрими!Силами окремих благодійників вдалося наблизити мрію маленьких школярів з особливими потребами ще на 1 320 грн. У такій справі важлива участь кожного і важлива кожна гривня. Якщо сумчани об’єднаються, то вони зможуть подарувати дітям з проблемами опорно-рухового апарату можливість вільно відвідувати школу, жити повноцінним життям і спілкуватися зі своїми однолітками.

Станом на 29.05.2018 року зібрано 411 320 грн. із необхідних 2,143 млн. грн.


«Екостандарт» долучився до збору коштівДо важливої справи фінансово долучилося ТОВ НВП «Екостандарт», директором якого є Дмитро Олександрович Наталуха.

Станом на 04.06.2018 року зібрано 412 320 грн із необхідних 2,143 млн. грн.


Тойота центр «Артмотор» долучився до збору коштів на особливий ліфтДо важливої справи фінансово долучилося ТОВ «Артмотор», директором якого є Биков Іван Олександрович. Мрія маленьких сумчан з особливими потребами навчатися у звичайних класах і проводити більше часу зі своїми однолітками стає ближчою. Збір коштів триває.

Станом на 05.07.2018 року зібрано 425 250 грн із необхідних 2,143 млн. грн.

ВО «Батьківщина» приєдналась до збору коштів на ліфт для НВК №16Чек на суму у 10 тис. грн.. громадській організації «Добро єднає» підписав у четвер, 5 липня, голова сумського міського осередку ВО «Батьківщина» Володимир Войтенко.
«Я вважаю, що подібні ініціативи потрібно підтримувати бізнесу, політичним партіям в першу чергу. Ми можемо долучитися до доброї справи. Наше об’єднання завжди допомагає дітям. Тому те, що ми долучилися – це в наших традиціях», - пояснив Володимир Войтенко. Окрім того, він поділився не менш приємною новиною про те, що за ініціативи Олександра Лисенка на сесію міської ради виноситься рішення про перерозподіл коштів міського бюджету. На реконструкцію НВК №16 планується направити 500 тис. грн..
«Збір коштів триває. Долучаються підприємці і прості не байдужі люди. Надсилають різні суми. Не важливо, скільки ви можете перерахувати, кожна гривня важлива. Ми маємо надію, що діти отримають ліфт вже цього навчального року. Адже бажання батьків приводити своїх дітей з особливими потребами до звичайних класів зростає. Це важливо і треба таких дітей підтримати», - звернулася голова громадської організації Олена Бенькалович.
Нагадаємо, що 18 травня оголосили про початок збору коштів на будівництво ліфту в НВК №16. У цьому закладі, що знаходиться на вул. Шишкіна, 12 (район Добровільної), дітей змалечку виховують в атмосфері рівних можливостей. Тут навчається більше 20-ти дітей з особливими потребами. Проте, дев'яти учням навчального комплексу, які мають вади опорно-рухового апарату, доводиться докладати чималих зусиль, щоб подолати звичайні шкільні сходи. Ці діти щодня долають 46 маленьких перепон, щоб досягти 46 великих перемог і дістатися класів на другому та третьому поверхах навчального закладу. Це неймовірно складно. Але вони долають. На жаль, при всьому бажанні, заклад не можуть відвідувати діти на інвалідних візочках.

Станом на 06.07.2018 року зібрано 435 250 грн із необхідних 2,143 млн. грн.

«Свіжий вітер» підтримує збір коштів для НВК №16Магазин «Свіжий вітер», директор Ткаченко Андрій Миколайович, зробив свій внесок у здійснення мрії маленьких сумчан з особливими потребами, які прагнуть навчатися у звичайних класах і проводити більше часу зі своїми однолітками. Збір коштів для НВК №16, який є прикладом впровадження інклюзивної освіти у місті Суми, триває.

Станом на 06.07.2018 року зібрано 436 250 грн із необхідних 2,143 млн. грн.

Півмільйона на особливий ліфт у Сумах виділять з бюджету областіСьогодні, депутати обласної ради підтримали рішення про виділення 500 тис. грн.. на реконструкцію НВК№16 у м. Суми.
За ініціативи голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка рішення про виділення коштів було розглянуто на сесії 6 липня. Депутати його підтримали.

Станом на 06.07.2018 року зібрано 436 250 грн із необхідних 2,143 млн. грн.

Піцерія «Vincenzo» долучилася до збору коштів для НВК №16Піцерія «Vincenzo»,  директор Руслан Сулима, зробив свій внесок у здійснення мрії маленьких сумчан з особливими потребами, які прагнуть навчатися у звичайних класах і проводити більше часу зі своїми однолітками. Збір коштів для НВК №16, який є прикладом впровадження інклюзивної освіти у місті Суми, триває.

Станом на 09.07.2018 року зібрано 437 250 грн із необхідних 2,143 млн. грн..


Компанія «Федорченко» допоможе побудувати особливий ліфтБудівельні матеріали, які знадобляться для будівництва ліфту в НВК№16, на суму у 100 тис. грн.. буде надано сумським виробником - ТОВ «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко»
Таким чином компанія «Федорченко», яку очолює Виктор Михайлович Федорченко, долучилася до акції по публічному збору коштів на будівництво ліфта для дітей з особливими потребами в навчально-виховному комплексі №16. Мрія маленьких сумчан з особливими потребами навчатися у звичайних класах і проводити більше часу зі своїми однолітками стає ближчою. Збір коштів триває.

Станом на 10.07.2018 р. сума зібраних коштів дорівнює 1 037 250 грн. з 2 143 000 грн. необхідних.


Компанія «Тимвел» підтримала сбір коштів для НВК№16Приватна фірма «Тимвел»,  директор Олександр Тимчук, зробив свій внесок у здійснення мрії маленьких сумчан з особливими потребами, які прагнуть навчатися у звичайних класах і проводити більше часу зі своїми однолітками. Збір коштів для НВК №16, який є прикладом впровадження інклюзивної освіти у місті Суми, триває.

Станом на 11.07.2018 р. сума зібраних коштів дорівнює 1 040 720 грн. з 2 143 000 грн. необхідних.


Будівництво ліфту в НВК№16 підтримала фірма «Авто Плюс»ПЕККФ «Авто Плюс», що є офіційним дилером автомобілів марки Nissan,  директор Сергій Кульбачний, долучився до здійснення мрії маленьких сумчан з особливими потребами, які прагнуть навчатися у звичайних класах і проводити більше часу зі своїми однолітками. Збір коштів для НВК №16, який є прикладом впровадження інклюзивної освіти у місті Суми, триває.

Станом на 11.07.2018 р. сума зібраних коштів дорівнює 1 041 720 грн. з 2 143 000 грн. необхідних.

«Сумбудпроект» зробив вклад в особливий ліфтДПТП «Сумбудпроект», директором якої є Богдан ЛАЩ, долучилася до здійснення мрії маленьких сумчан з особливими потребами, які прагнуть навчатися у звичайних класах і проводити більше часу зі своїми однолітками. Збір коштів для НВК №16, який є прикладом впровадження інклюзивної освіти у місті Суми, триває.

Станом на 23.07.2018 р. сума зібраних коштів дорівнює 1 042 720 грн. з 2 143 000 грн. необхідних.


Будівництво особливого ліфту підтримав сумський виробник лакофарбових матеріалівТОВ ВП «ПОЛІСАН», яке займається виробництвом широкого асортименту фарб, лаків, емалей та іншої лакофарбової продукції, не залишилась байдужою до проблем маленьких сумчан НВК № 16 та зробило свій внесок для будівництва ліфту у сумі 100 000 грн., а також надала лакофарбові матеріали власного виробництва для проведення ремонтних робіт. Лише об’єднавши зусилля ми зможемо змінити життя дітей з особливими потребами та подарувати їм можливість розвиватися на одному рівні з іншими дітками. Дитячі мрії повинні здійснюватися!

Станом на 24.07.2018 року сума зібраних коштів дорівнює 1 142 720 грн із необхідних 2 143 000 грн.


В Сумах майже півмільйона міська рада виділила на шкільний ліфтДепутати Сумської міської ради проголосували за виділення 490 тис. грн.. на будівництво ліфту для школярів з особливими потребами.
Таке рішення було винесено на голосування за ініціативи міського голови Олександра Лисенко. Депутати підтримали його, тим самим наблизивши здійснення мрії маленьких сумчан з особливими потребами, які прагнуть навчатися у звичайних класах і проводити більше часу зі своїми однолітками. Збір коштів для НВК №16, який є прикладом впровадження інклюзивної освіти у місті Суми, триває.

Станом на 25.07.2018 року зібрано 1 632 720 грн із необхідних 2 143 000 грн.


Bon Voyage підтримав будівництво ліфту для НВК№16Туристична агенція «Bon Voyage», директором якого є Андрій Фесюн, зробили свій вклад в здійснення мрії маленьких сумчан з особливими потребами, які прагнуть навчатися у звичайних класах і проводити більше часу зі своїми однолітками. Збір коштів для НВК №16, який є прикладом впровадження інклюзивної освіти у місті Суми, триває.

Станом на 26.07.2018 року зібрано 1 633 720 грн із необхідних 2 143 000 грн.


Будівництво ліфту для НВК№16 підтримав «Нотехс»ТОВ «ВКП «НОТЕХC», директором якого є Сергей Романченко, зробили свій вклад в здійснення мрії маленьких сумчан з особливими потребами, які прагнуть навчатися у звичайних класах і проводити більше часу зі своїми однолітками. Збір коштів для НВК №16, який є прикладом впровадження інклюзивної освіти у місті Суми, триває.

Станом на 30.07.2018 року зібрано 1 648 720 грн із необхідних 2 143 000 грн.

Будівництво ліфту для НВК№16 підтримав ТОВ «Центральний ринок»ТОВ «Центральний ринок», директором якого є Расул Галаєв, зробили свій вклад в здійснення мрії маленьких сумчан з особливими потребами, які прагнуть навчатися у звичайних класах і проводити більше часу зі своїми однолітками. Збір коштів для НВК №16, який є прикладом впровадження інклюзивної освіти у місті Суми, триває.

Станом на 01.08.2018 року зібрано 1 653 720 грн із необхідних 2 143 000 грн.

БФ «Технологія» потроїла свій внесок у особливий ліфтСвій перший внесок у 250 тис. грн. на будівництво ліфту для НВК№16 благодійний фонд «Технологія» збільшив до 690 тис. грн.
Саме стільки коштує безпосередньо ліфт та його підйомний механізм. Благодійники вирішили повністю оплатити купівлю цього вкрай необхідного обладнання, та вже перерахували аванс заводу-виробнику, і через два місяці обладнання планують доставити у місто Суми.

«Треба не соромитися бути добрими. Я завжди кажу, що багатство і добро повинні йти поруч», — прокоментував Глова Наглядової ради БФ «Технологія» Володимир ЗАЄЦЬ, який виступив ініціатором саме публічного збору коштів на будівництво. Нагадаємо, що стартував цей збір 18 травня. За цей час до сбору коштів долучилося чимало підприємств міста, політичні партії та небайдужі містяни. Хтось перерахував кошти, а великі будівельні компанії вирішили підтримати будівницітво власною продукцією.

Станом на 11.09.2018 р. зібрано 2 093 720 грн. із необхідних 2 143 000 грн.

Будівництво ліфту для НВК№16 підтримала компанія «АРМА-Т»Научно-виробниче підприємство «АРМА-Т», директором якого є Сергій Остапенко, зробили свій вклад в здійснення мрії маленьких сумчан з особливими потребами, які прагнуть навчатися у звичайних класах і проводити більше часу зі своїми однолітками. Збір коштів для НВК №16, який є прикладом впровадження інклюзивної освіти у місті Суми, триває.
Нагадаємо, що 18 травня оголосили про початок збору коштів на будівництво ліфту в НВК №16. У цьому закладі, що знаходиться на вул. Шишкіна, 12 (район Добровільної), дітей змалечку виховують в атмосфері рівних можливостей. Тут навчається більше 20-ти дітей з особливими потребами. Проте, дев’яти учням навчального комплексу, які мають вади опорно-рухового апарату, доводиться докладати чималих зусиль, щоб подолати звичайні шкільні сходи. Ці діти щодня долають 46 маленьких перепон, щоб досягти 46 великих перемог і дістатися класів на другому та третьому поверхах навчального закладу. Це неймовірно складно. Але вони долають. На жаль, при всьому бажанні, заклад не можуть відвідувати діти на інвалідних візочках.

Станом на 12.09.2018 р. зібрано 2 095 720 грн. із необхідних 2 143 000 грн.

Будівництво ліфту для НВК№16 підтримала компанія «СОФАРО»ТОВ «Софаро», директором якого є Олександр Звєрєв, зробило свій вклад в здійснення мрії маленьких сумчан з особливими потребами, які прагнуть навчатися у звичайних класах і проводити більше часу зі своїми однолітками. Збір коштів для НВК №16, який є прикладом впровадження інклюзивної освіти у місті Суми, триває.
Нагадаємо, що 18 травня оголосили про початок збору коштів на будівництво ліфту в НВК №16. У цьому закладі, що знаходиться на вул. Шишкіна, 12 (район Добровільної), дітей змалечку виховують в атмосфері рівних можливостей. Тут навчається більше 20-ти дітей з особливими потребами. Проте, дев’яти учням навчального комплексу, які мають вади опорно-рухового апарату, доводиться докладати чималих зусиль, щоб подолати звичайні шкільні сходи. Ці діти щодня долають 46 маленьких перепон, щоб досягти 46 великих перемог і дістатися класів на другому та третьому поверхах навчального закладу. Це неймовірно складно. Але вони долають. На жаль, при всьому бажанні, заклад не можуть відвідувати діти на інвалідних візочках.

Станом на 12.09.2018 р. зібрано 2 098 720 грн. із необхідних 2 143 000 грн.

Допомога з закордону: кошти на ліфт в НВК№16 збирают всім світомЗа три тижні закордоном вдалося зібрати 15 000 грн на будівництво особливого лфту в навчальному закладі на Добровільній.
Оксана Клюшник-Бартолди (Швейцария), Алена Нефедова (Швейцария), Кристина Литвиченко- Блендерманн (Германия), Ванда Трофименко-Терзони (США, Аризона), Наталья Ворошина-Гореча (США, Огайо), Татьяна Мельник-Родригес (США, Техас), Юлия Цвинтарная - Хау (США, Техас) - люди, які зібрали кошти за кордоном на будівництво ліфту в НВК#16 на Добровільній.
???
Збір коштів для НВК №16, який є прикладом впровадження інклюзивної освіти у місті Суми, триває. Навчальний заклад вже готовий приступити до початку будівництва.
Нагадаємо, що 18 травня оголосили про початок збору коштів на будівництво ліфту в НВК №16. У цьому закладі, що знаходиться на вул. Шишкіна, 12 (район Добровільної), дітей змалечку виховують в атмосфері рівних можливостей. Тут навчається більше 20-ти дітей з особливими потребами. Проте, дев’яти учням навчального комплексу, які мають вади опорно-рухового апарату, доводиться докладати чималих зусиль, щоб подолати звичайні шкільні сходи. Ці діти щодня долають 46 маленьких перепон, щоб досягти 46 великих перемог і дістатися класів на другому та третьому поверхах навчального закладу. Це неймовірно складно. Але вони долають. На жаль, при всьому бажанні, заклад не можуть відвідувати діти на інвалідних візочках.

Станом на 12.09.2018 р. зібрано 2 116 000 грн. із необхідних 2 143 000 грн. Залишилось зібрати всього 27 000 грн!

Будівництво ліфту для НВК№16 підтримала компанія «Гардаріка Трес»ТОВ «Гардаріка Трес», директором якого є Олександр ПРИХОДЧЕНКО, зробило свій вклад в здійснення мрії маленьких сумчан з особливими потребами, які прагнуть навчатися у звичайних класах і проводити більше часу зі своїми однолітками. Збір коштів для НВК №16, який є прикладом впровадження інклюзивної освіти у місті Суми, триваэ.

Станом на 15.10.2018 р. зібрано 2 131 000 грн. із необхідних 2 143 000 грн. Залишилось зібрати всього 12 000 грн!

Збір коштів триває.

Будівництво ліфту для НВК№16 підтримали сумчани у НімеччиніСумму у 5400 грн. зібрали наші співвітчизники, які наразі проживають у Німеччині. Небайдужі сумчани не змогли залишитися осторонь проблеми і активно долучилися до здійснення мрії маленьких містян з особливими потребами, які прагнуть навчатися у звичайних класах і проводити більше часу зі своїми однолітками. Збір коштів для НВК №16, який є прикладом впровадження інклюзивної освіти у місті Суми, триваэ.


Станом на 17.10.2018 р. зібрано 2 136 400 грн. із необхідних 2 143 000 грн. Залишилось зібрати всього 6600 грн!

Збір коштів триває.

Станом на 13.11.18 зібрано необхідну сумму - 2 143 000 грн. Збір коштів завершено.
2
Комментариев
0
Просмотров
5455
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.