Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

У Сумах відбувся конкурс краси «Міс елегантний вік»

ВС 12 марта 2019 в 14:31
6 березня у Конгрес-центрі СумДУ за ініціативи Сумського міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня» та за сприяння Сумської міської ради і Благодійної організації "Сумський  обласний благодійний фонд "Милосердя"  було проведено захід для літніх людей «Міс елегантний вік». Цей конкурс у Сумах відбувся вперше. У ньому прийняли участь десять сумчанок у віці від 60 років і старше, які є “студентками” “Університету третього віку”. Оцінювали їх п’ять членів журі, найвищою оцінкою було п’ять балів. 

Загалом учасниці змагалися у п’яти конкурсах. Першим стало дефіле, де кожна з конкурсанток  продемонструвала свою красу. Друге випробування полягало у тому, щоб дізнатися, хто з них є кращим знавцем у назвах і приготуванні страв.  Даний конкурс  розкрив учасниць, як вмілих  господинь. За його умовами  потрібно було відгадати страву по інгредієнтам та розповісти, як вона готується. Третім став конкурс на найкращий показ національного костюму. Учасниці продемонстрували білоруське, грузинське, українське, північне, циганське, східне та інші вбрання. Четвертим стало випробування на найкраще виконання вальсу, в якому кожна з конкурсанток закружляла з кавалером. П’ятим конкурсом стала візитна  картка,  де кожна з учасниць  розповіла про себе у різний спосіб: у вигляді іронічної історії, девізу та віршу. Крім того, випробування супроводжувала розважальна програма, яка складалася  з яскравих пісень, танцювальних номерів, віршів та запальної Зумби, до якої долучилися всі глядачі. По закінченню конкурсу кожна із учасниць  стала переможницею  в одній із номінацій, а саме: Міс жіночність, Міс фантазія, Міс досконалість, Міс усмішка, Міс елегантність, Міс гарний настрій та інших. Крім того, всі конкурсантки отримали дипломи, квіти, сувеніри  та солодкі подарунки, а також  подарунки від сумських депутатів Дениса Бутенка та Олександра Зіменка. До того ж, захід відвідала дружина мера Львова - Катерина Кіт-Садова, яка презентувала кожній із учасниць книгу Любомира  Гузера. А корону переможниці конкурсу і титул «Міс елегантний вік» виборола  Любов Гребченко, яка окрім численних подарунків отримала запрошення на поїздку до Львова на зустріч за чашкою кави з мером цього міста Андрієм Садовим.   

В цілому конкурс пройшов у теплій, святковій і яскравій атмосфері та зібрав повну залу глядачів. Наприкінці, його організатори повідомили про те, що даний захід відбудеться і в наступному році.Інна Галіченко, директор Сумського міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня»:
«У даному конкурсі приймає участь десять учасниць. У місті Суми він відбувається  вперше, можливо і по всій Україні також. Ідея його проведення належить нашому центру. Головна  мета заходу  - показати, що жінка красива у будь-якому віці, вони активні і є прикладом для нас. До складу журі конкурсу входить заступник Сумського міського голови Дмітрєвская Альона Іванівна, директор Сумської художньої школи Кузьменко Олексій Дмитрович, а також  ще будуть чоловіки, які оцінюватимуть чарівність наших жінок. Крім того, як на будь-якому заході будуть оцінюватись їх чарівність, елегантність, сміливість, а також інші характеристики. На переможницю конкурсу чекають смаколики до столу, а також сертифікати у салон краси. Наш центр проводить багато подібних заходів.  Стартом було те, що ми в минулому році  у вересні місяці провели  Спартакіаду, крім того, ціла неділя була присвячена Дню  людей похилого віку. На другий день заходів учасники на подіумі показували дефіле і представляли костюми Петра Сороки, а також  сукні.  Вони виступили чарівно, і не зважаючи на вік, донесли всю красу цього віку до людей.»

Міліція Ліхачова, конкурсантка, володарка титулу «Міс глядацьких симпатій»:
«Мені вже 80 років, 48 з яких я пропрацювала вчителем. В теперішній час я пенсіонерка і у мене багато вільного часу, тому вирішила взяти участь у цьому конкурсі. У подібних заходах я не новачок, оскільки була їх учасником у минулому році. Мені це цікаво, тому що майже всі конкурсантки мої подруги, ми одного віку і у нас спільні інтереси. Нам подобається не лежати на дивані, а займатись активним життям, спілкуватись і шуткувати. Щоб добре виглядати, особливо у моєму віці треба вмиватися холодною водою, дотримуватись правильного харчування та кожного дня здійснювати піші прогулянки. Жіноче свято мені дуже подобається тим, що жінкам всі дарують посмішки, вітають зі святом і це дуже приємно. Крім того, ми дуже любимо збиратися з подружками за чашкою кави або чаю з цукеркою, співати пісні нашого покоління, згадувати  молодість, це дуже цікаво і наша зустріч нас надовго заряджає.»

Любов Гребченко, конкурсантка, переможниця конкурсу «Міс елегантний вік»:
«У подібних конкурсах я приймаю участь уже третій рік поспіль, а у минулому році була також учасницею Спартакіади, яка проходила у Манежі СумДУ. Я живу у Сумах, маю двох дітей – сина і доньку, у яких уже власні сім’ї, тому залишилась сама. Весь свій час я приділяю собі і вже сімнадцять років співаю у ансамблі «Червона калина» територіального центру “Берегиня”, колектив якого направив мене на цей конкурс і я дуже рада, що мене запросили взяти участь у ньому. Він цікавий для мене тим , що  мене приведуть  у  порядок, зроблять молодою і  я буду виступати і виборювати призове  місце. Це дуже добре і дуже важливо для таких людей  як я, які мають такий поважний вік. Жіноче свято я святкую у колі своїх подружок. Для того, щоб завжди гарно виглядати  потрібно  кожного ранку робити зарядку, багато ходити пішки. А ще кожного року я їжджу на море, солене озеро і гаряче джерело – це секрет мого здоров’я.»  

Підготувала: Анастасія Літвіненко

38
Комментариев
0
Просмотров
4138
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.