Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

У Сумах працюють над озелененням територій шкіл і дитсадків

ВС 08 сентября 2021 в 14:14
Під головуванням заступника міського голови Станіслава ПОЛЯКОВА відбулась нарада з керівниками закладів освіти та фахівцями СНАУ щодо озеленення територій шкіл і дитячих садочків.

На нараді були присутні радник міського голови Олександр ЗИМЕНКО, в. о. начальника управління освіти і науки Олена НАЗАРЕНКО, декан факультету агротехнологій та природокористування СНАУ Ігор КОВАЛЕНКО, професор, завідувач кафедри садово-паркового та лісового господарства СНАУ Тетяна МЕЛЬНИК, завідувач наукової лабораторії «Лісівництво Північного Сходу України» Роман ЯРОЩУК, очільники шкіл та дитячих садочків.

Як зауважив на початку зустрічі Станіслав Поляков, озеленення міського простору, зокрема територій закладів освіти, одне з пріоритетних питань розвитку громади: «Крім того, що озеленення – одна зі складових покращення благоустрою територій, зелені насадження ще й формують мікроклімат нашого міста. Міська влада вже тривалий час працює над озелененням, і зараз дійшла черга до закладів освіти. З метою покращення естетичного стану їхніх територій, за допомогою спеціалістів СНАУ, ми розробимо план і концепцію благоустрою територій шкіл і садочків, і маю надію вже цієї осені перейдемо до практичної частини роботи».

Олена Назаренко зауважила, що в наш час більш актуального значення набувають заходи з покращення стану навколишнього середовища та озеленення територій, і відрадно, що в даному питанні закладам освіти належить одна з провідних ролей.

Озеленення та благоустрій територій торкнеться шести шкіл та двох дитячих садочків. Попередньо буде проведено обстеження місць, на яких планується озеленення та проведення спільних обговорень щодо вибору видового складу зелених насаджень.

З найбільш поширеними різновидами останніх, присутніх на нараді керівників освітніх установ ознайомив завідувач наукової лабораторії «Лісівництво Північного Сходу України» Роман Ярощук.

Учасники наради обговорили загальні питання, які стосуються створення плану озеленення територій шкіл і садочків, формування концепції загального вигляду територій закладів та можливості проведення даної роботи із залученням грантових коштів.

Із технічним завданням присутніх ознайомила завідувач кафедри садово-паркового та лісового господарства СНАУ Тетяна Мельник.

Свої пропозиції та загальне бачення концепції озеленення керівники закладів освіти мають надати фахівцям СНАУ до Кінця вересня.

Станіслав Поляков та Олександр Зименко висловили вдячність представникам університету за сприяння у даному питанні і наголосили на важливості подальшої плідної співпраці.

Зауважимо, дана робота проводиться в рамках тристоронньої угоди про співпрацю щодо удосконалення та поліпшення об'єктів благоустрою у сфері зеленого господарства та формування ландшафтів між Сумською міською радою, СНАУ та Сумським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.
 
32
Комментариев
0
Просмотров
755
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.