Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

«Девятку» просят соединить с Троицкой

ВС 11 августа 2017 в 12:00
Новый коммунальный маршрут, который позволит соединить спальный район с детской больницей, женской консультацией и роддомом, просят жители Сум
Сумчанка Людмила КОСТЕНКО обратилась с электронной петицией к городским властям: «Необхідно пустити новий маршрут комунального транспорту, який би з’єднав проспект Михайла Лушпи з вулицею Троїцькою. Нині мешканці найбільш густонаселених 9-10 мікрорайонів не мають прямого сполучення з вулицею Троїцької, а отже з міською дитячою лікарнею та міським пологовим будинком. Особливо критичною є ситуація для вагітних жінок. Адже декілька років тому гінекологічне відділення, яке розташовувалося в дитячій поліклініці по вул. Івана Сірка 3, перенесли до пологового будинку на вул. Троїцькій. А про транспортне сполучення територіального округу з центром обслуговування забули. В цьому контексті особливо дивує те, що деякі інші райони міста сполучені з вулицею Троїцькою навіть двома дублюючими маршрутами, наприклад: вул. Ковпака, пр-т Курський - маршрути №11, №23; Білопільський шлях, вул. Іллінська - маршрути №11, №23; вул. Кондратьєва - маршрути №14, №23. З метою виправлення ситуації необхідно ввести новий автобусний маршрут, який би з’єднав вулицю Троїцьку та проспект Лушпи. Це покращить інфраструктуру мешканців як прилеглого до вулиці Троїцької району, так і мешканців 9, 10, 11 мікрорайонів».

До конца сбора подписей осталось 83 дня. Сегодня из необходимых 250 голосов жителей собрано только 68. Поддержать эту просьбу можно на сайте Единой системы местных петиций.
 
0
Комментариев
0
Просмотров
840
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.