Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Бізнесменам Сумщини пропонують стажування в Німеччині

ВС 30 октября 2013 в 12:00
На Сумщині триває відбір на 2014 рік представників великого, середнього та малого підприємництва, державних, комунальних установ та організацій для стажування у Федеративній Республіці Німеччина за німецькою частиною (GIZ, колишня InWEnt) Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва («Українська ініціатива»).

Дана програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань у ФРН сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, пошуку шляхів реструктуризації підприємств, підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій в сферах ведення бізнесу та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн.

Пропоновані основні формати на 2014 рік
У 2014 році у відборі додатково до основних стажувань з встановлення контактів – загальна кооперація – менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонуються стажування у складі міжнародних груп за такими галузевими напрямками:
1. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості;
2. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в будівництві і санації будівель і споруд;
3. Економічна кооперація в сфері поновлюваних джерел енергії;
4. Економічна кооперація в секторі охорони здоров'я;
5. Економічна кооперація в гірничодобувній і сировинній промисловості;
6. Економічна кооперація в секторі природоохоронних технологій водопостачання і каналізації, утилізації відходів;
7. Економічна кооперація в аграрному секторі.

Проживання, харчування, проїзд по Німеччині, стипендія за рахунок приймаючої сторони; проїзд від України до Німечинни та від Німеччини до України – за рахунок підприємства, яке рекомендує претендента на стажування, або за кошти претендента. Цільовою групою для стажування є керівники середньої і вищої ланки та менеджери українських бізнес-структур.

Відбір на стажування проводиться по трьох мовах: англійська, німецька, російська - для топ-менеджерів (у виняткових випадках).
Термін перебування в Німеччині один місяць.
Вимоги до кандидатів на стажування у Німеччині:
• наявність вищої освіти (не нижче рівня бакалавра);
• досвід роботи у сфері економіки та підприємництва щонайменше 1 рік;
• вік від 25 до 40 років (як виняток до 45 років – для топ-менеджерів).

Для участі у стажуванні кандидат має пройти співбесіду в Сумській регіональній робочій групі Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) та отримати її рекомендацію.

Для проходження співбесіди кандидати мають заздалегідь подати наступні документи:
Після відбору претендента Сумською регіональною робочою групою МЦПК кандидат проходить відбір у м. Київ (5-7 листопада) або у м. Харків (20-22 листопада) з членами німецько-української комісії, до складу якої входять представники GIZ (InWEnt), німецького навчального консорціуму, Секретаріату та регіональних відділень МЦПК.

Для зустрічі з німецько-українською комісією, яка проводить відбір учасників претендент надає:
• рекомендацію регіональної робочої групи;
• 2 екземпляра заповнених форм за мовним форматом, який вибрав спеціаліст (див. на сайті http://www.inwent.org.ua/ під лінком «Програма підготовки менеджерів» - «Інформація для кандидатів на стажування» - Форми на участь у стажуванні;
• проектне завдання (http://www.inwent.org.ua/Методичні рекомендації з підготовки проектного завдання);
• список німецьких фірм, з якими стажер хотів би встановити контакти під час стажування;
• за можливістю – матеріали (буклети, флайери, фотокартки, візитні картки, зразки продукції тощо) для презентації свого підприємства перед німецькими компаніями (див. на сайті http://www.inwent.org.ua/Методичні рекомендації з проведення презентації підприємства).

Процедура проведення співбесіди з претендентами на стажування
Адреса Сумської регіональної робочої групи МЦПК, яка розміщується в управлінні розвитку споживчого ринку та підприємництва Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської облдержадміністрації: площа Незалежності, 2, 7 поверх, вхід у І під’їзд, кімната 137. Телефони для довідок (0542) 62 08 43, 62 08 47, 63 13 25.

Джерело: Муніципальний інформаційний портал
2
Комментариев
0
Просмотров
11553
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.