Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

І знов - засідання

Літературна студія "Зажинок"
Артем Турчин 21 апреля 2018 в 18:45
21 квітня "Зажинок" зібрався в ОУНБ після тривалої перерви. Позаминулого тижня суботу лишили вільною через Великдень, минулого - через Проводи. Тому проміжок між засіданнями вийшов доволі тривалим.

Одне із ключових питань, яке було поставлене перед нами - це презентація альманаха "Слобожанщина". Адже після його виходу все, що ми організували - це квартирник. До речі, через те, що багато "зажинківців" після тієї дати стали жертвами вірусу грипу, з деякими вдалося побачитись тільки сьогодні.

Також піднімалось питання і про друк. Як виявилось, у Сумах є можливість надрукувати книжку в одному-двох екземплярах. Такий варіант - дуже доречний, адже зазвичай видавництва друкують не менше сотні примірників. А це - чималі кошти, яких у багатьох немає. Утім, і тут слід дізнатися про можливість отримання ISBN-коду, оскільки інакше книжка вважається самвидавом.

Щодо творчості учасників, тут теж є зміни та новини. Так, Олена Макарчук закінчує працювати з темою війни та починає збирати твори про важку долю дітей (наприклад, сирітство). Анна Верховцева організовує захід, який проводиться завтра в СМуГа.

Анна Верховцева та Антон Дубодєлов

Звісно, сенсаційних новин у студії поки що немає. Але,будемо сподіватись, скоро на "зажинківців" чекає новий етап розвитку. Адже на місці не можна, особливо коли мова йдеться про групу чи проект. Тим паче, не слід забувати. що "Зажинок" - єдина в місті студія, що знаходиться під егідою місцевої організації НСПУ, перед якою ми не маємо права вдарити в обличчя брудом.


 
2
Комментариев
0
Просмотров
672
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.